Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ce mizerie de BMW mai este si asta...
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
f1anatic
http://www.autoweek.nl/newsdisp.php?cache=no&ID=3165


Inca sint in soc si incerc sa imi revin. Dupa ce Chris Bangle a nenorocit o masina perfect frumoasa si eleganta...acum BMW vine cu mizeria asta !
f1anatic
Deschidetzi pagina de web indicata...si datzi click la imaginea BMW si se vor putea vedea inca citeva poze.
Iulian HondaFan
asa e.. asta e fistichiu rau. seria precedenta a BMW era intr-adevar frumoasa. noul design nu imi displace, dar parca tot generatia precedenta era mai frumoasa ( dupa gustul meu).
Nonn
Asta nu este un BMW din fabrica, are tuning facut de Hartge. Intradevar botul e oribil, dar totusi nu e vina BMW fiindca modelul de serie nu asa are fata.
mike.omega
Phiu!
Si eu care credeam ca vorbim de viitorul MPV de la BMW :banghead:
Uratenia asta n-a plecat de la BMW, cica e tuning :confused2:
Nonn
Da, e tuning. Uite aici www.hartge.de. Sunt specializati pe BMW (chiar si modele mai vechi) si Range Rover. De obicei au masini misto dar acum au dat-o in bara rau de tot! :roll:
f1anatic


Lasa-ma cu tuningul facut de Hartge. Din pct. meu de vedere asta nu e tuning...ci bataie de joc. Aia au plecat oricum de la seria 6 care este o uritzenie. De la masina cu care cuceresti gagicile...BMW-ul a ajuns acum un fel de "birth control" vizual. In skimb...cred ca Bimmer-ul de mai sus a servit drept inspiratzie...proasta.
Nonn
E posibil ca BMW-ul ala vechi (stii ce model este?) sa fie sursa de inspiratie, cu toate astea vei observa ca BMW-urile vechi, de acum 20-30 de ani, aveau toate, cred, masca radiatorului ingusta si inalta. O data cu trecerea timpului aceasta s-a tot latit si a devenit mai "scunda", o idee buna dupa parerea mea. Sper ca nu vom asista la o revenire la forma aia ca atunci chiar s-a dus dracului tot design-ul. In momentul asta inca imi plac cum arata, mai ales seriile 5 si 6, seria 6 cea din fabrica, nu hidosenia asta. Dar sunt convins ca se vor gasi destui cumparatori de versiuni tunate la care la va placea. Sa speram ca nu vor prea multi, totusi :roll: ! Cred ca e posibil sa se fi inspirat si dupa Audi-urile astea noi, numai sa nu devina o moda la BMW :evil: !
Gociu75
o mai dau in bara cei de la hartge, dar au si idei bune, cum ar fi o seria 3 cu motor de M5, seria anterioara. V8 pus pe o seria 3 asta da masinarie
http://www.hartge.de./html/e46m3uk.html
Laurentiu_007
" :thumbup:"
Nazareno Gabrielli
Nu vreau sa fiu Gigi Contra dar mie imi place modelul.

Chiar ma intrebam cand o sa iasa BMW din linia clasica si o sa aduca o inovatie la design-ul frontal.
Mie-mi place modelul. Este ceva mai nou care surprinde.....pe mine....placut smile.gif
James Kilowatt
Si mie imi place. Chiar mi se parea ca ar fi cazul sa mai iasa din tipare si sa apara bmw-uri cu design mai indraznet. Fiecare cu gusturile lui... mie imi place designul exagerat tongue.gif
robert constantin31470
va zic eu de ce nu va place, ca nu aveti bani sa cumparati o masina daia laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Asa ca lasa-ne lasa-ne............
E super tare masina, ceva deosebit care ar prinde bine intre alte masini pe strada si ar intoarce multe capete smile.gif))
Alecs
si mie imi place super mult.. ce e mai ciudat .. narile.. mi se par prea mari...
Marco39856
Cei de la Hartage nu cred ca au vrut doar sa schimbe lookul masinii ci motorul, si celelalte chestii tehnice, are motor de 5.1! masina nu-i urata, doar ciudata!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.