Help - Search - Members - Calendar
Full Version: MUZICA SI NU NUMAI...
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Interior
FESTINA
PENTRU CEI OBSEDATI
FESTINA
...
FESTINA
...
FESTINA
...
FESTINA
...
FESTINA
...
FESTINA
...
FESTINA
...
FESTINA
...
FESTINA
...
FESTINA
...
FESTINA
...
FESTINA
...
FESTINA
...
FESTINA
...
FESTINA
...
FESTINA
...
FESTINA
...
FESTINA
...
FESTINA
...
FESTINA
...
FESTINA
...
FESTINA
...
FESTINA
...
FESTINA
Fara comentarii...
Alex-F1
Chiar ca e pt. obsedati :bounce: Oricum n-am mai vazut asa ceva in viata mea :shock: Ce sa zic....COOL & MAD laugh.gif

Hai pa
ALEX
Andrei Suzuki
Mie sincer nu imi place.ce e in portbagaj e frumos,da interioru nu imi place.Prea..futurist.Si cam exagerat,chiar si pt un demo-car. Oricum,mi-a dat si mie niste idei. Ceva asemanator (dar nu de o asemenea amploare) au facut si baietii de la Oma Alarm cu o DSN si cu o Toyota Land Cruiser,foarte reusite.
FESTINA
Si mie mi se pare, cam prea mult, dar e impresionant.

Pacat ca nu am ceva date tehnice vis a vis de aparatura montata, dar sunt cateva ideii geniale. I-mi place foarte mult ideia cu montatul pe usii a aparatelor(radio-cd, radio-casetofoane), desii tot nu inteleg la ce folosesc atatea.

:headbang: :headbang: :headbang:
VECTOR
awesome...as fi incantat sa fac o tura prin oras cu asa ceva. sa speram ca nu o sa-si cumpere nici un manelist asa ceva... :puke:
Alecs
ohmy.gifo ohmy.gifo ohmy.gifo ohmy.gifo it is awesome, dude!
guerilla
cam mult albastru.
nu pot sa nu remarc materialele ce s-au folosit la antifonare.... tongue.gif si grandoarea proiectului.
fata de dsn-ul celor de la oma, e diferenta ca de la cer la pamant. daca in dsn s-au bagat app. 5000 euro in muzica, ma intreb aici care a fost ordinul de marime - 50 - 100.000 euro ?!?
Andrei Suzuki
Cristian,cum crezi ca ar fi sa bage baietii de la Oma muzica de,hai sa nu zicem 100.000,de 50.000$ intr-o Dsn? Oricum...faza e ca nu isi permit sa faca asa ceva.Zic eu...Totusi,aia-s Alpine.
Andrei-287
masina apare si in filmul High Octane IV.....mai sunt acolo si alte "ANIMALE"!
guerilla
QUOTE(Andrei Suzuki)
Cristian,cum crezi ca ar fi sa bage baietii de la Oma muzica de,hai sa nu zicem 100.000,de 50.000$ intr-o Dsn? Oricum...faza e ca nu isi permit sa faca asa ceva.Zic eu...Totusi,aia-s Alpine.

ar fi oricum o nebunie sa bagi atatia bani intr-o dsn laugh.gif
eddie
Pentru moment ramasesem blocat,la ce se pregatea acolo....dar la ceea ce a iesit,am ramas dezamagit....Am crezut ca e ceva de serie.Are intr-adevar un look prea futurist.
VECTOR
personal prefer masinile pe care le prepara baietii in "pimp my ride" de pe mtv. si aia sunt profesionisti adevarati.
cipa43964
sal :wave: ......deci sa fiu si eu sincer am ramas masca!nam mai vazut asa ceva!ma bucur k mai sunt oameni atat de nebuni sa bage atatia bani in ele! biggrin.gif
Lucas
Am mai vazut masina in niste poze la unele saloane dar nu asa detaliat. Am ramas masca atunci cand am vazut rezultatul. Daca as fii milionar in euro mi-as face o masina ca si asta. Very cool. Imi place locul gandit pentru acele doua butelii. Eu cred ca acelea sunt buletii cu NOS. NU stiu. Asa mi s-a parut. Cel mai mult mi-ar placea sa pun muzica din masina aia in pauza la liceu. biggrin.gif Pacat ca are doar 1 scaun. nu poti duce fete cu ea. bicycle.gif Singurul dezavantaj. Este pur si simplu un vis. Iar vopseaua care i-a dat-o, cu fulgerele alea si femeia aceea este bestiala. VERY VERY COOL "carutza". biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.