Help - Search - Members - Calendar
Full Version: examen permis
Masini.ro Forum > Masini.ro > Circulatie
cojocariu38299
Imi poate spune cineva din sursa sigura cand se reiau examinarile
politiei pt obtinerea permisului?
Baiatul meu a venit din Italia pt obtinerea permisului in tara pt ca este mult mai ieftin .
Din 20 dec 2004 nu s-au mai facut examinari si nici pana in 20 ian 2005 nu sunt informatii ca s-ar face (situatia este valabila pt Caras Severin),
iar copilul trebuie sa fie la serviciu la inceputul lui februarie.
Multumesc.
madalina
Probabil este o probleaa la nivel local. In Bucuresti se sustin examene pentru obtinerea permisului saptamanal (am o prietena care are examen miercuri, 12.01.2005).
Gabriel38140
QUOTE(madalina)
Probabil este o probleaa la nivel local. In Bucuresti se sustin examene pentru obtinerea permisului saptamanal (am o prietena care are examen miercuri, 12.01.2005).


cand ai scris pt. ca azi (la data postarii msg. meu) e miercuri 12 01 2005.......si chiar daca ai postata azi cand am postat si eu...ai zis ca a dat deja examenul... FRAUDE GROSOLANE FACUTE DE INSASI EI, MODERATORII

not BANNED PERMANENTLY din ura si invidie pt. adevar :joker:
madalina
:shock: :shock: :shock: Ceva probleme?

In partea de sus a oricarui mesaj este scrisa data si ora postarii lui.

Daca nu diferentiezi 11 de 12, recomand un examen oftalmologic urgent. nu am scris nicaieri ca dat.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.