Help - Search - Members - Calendar
Full Version: mesaj eroare
Masini.ro Forum > Administrare > Admin www.masini.ro
cristianpas
Nu stiu cum sa scap de un mesaj suparator care ma inunda cam de 5-10 ori pe ora.
"cristianpas@masini.ro
Unspecified [Server response:user invalid pasoiu cristian-ERR authorization failed]"
Spuneti-mi ce sa fac. :?:
cristianpas
Cum ma pot dezabona de la site-ul masini.ro?
De citeva ori pe ora (5-10) primesc un mesaj de eroare intro fereastra intitulata "Generic error" cu textul:
"cristianpas@masini.ro
Unspecified [Server response:user invalid pasoiu cristian-ERR authorization failed]".
Ceva sugestii?
v_ilie
N-am mai auzit pe nimeni sa aiba problema ta.
Sa inteleg ca navighezi prin site-ul Masini.ro si-ti apare eroarea respectiva?
Poate o solutie ar fi sa-ti creezi alt cont pe Masini.ro.
V l a d
sincer sa fiu nu stiu de la ce poate fii... sa ma interesez si vedem. Daca nu se poate face nimic o sa iti sterg contul daca asta vrei.
guerilla
ti-am modificat nickname-ul. sper sa nu se mai repete eroarea. daca se mai intampla da-mi de veste si stergem contul si il facem altul
cristianpas
Cred ca stergerea contului ar fi cea mai nimerita. Chiar acum in timp ce scriu am primit din nou mesajul.
v_ilie
dar pesemne ca stergerea contului inseamna stergerea contului de pe Masini.ro , apoi stergerea casutei de email ....@masini.ro si stergerea contului de pe Forumul Masini.ro.
Oare chiar doresti acest lucru :?:
cristianpas
Da, doresc da-mi fie sters contul cristianpas si adresa de e-mail pt. ca intre timp am creat unul nou, cpasoiu. Sper ca aceasta varianta sa ma scape de mesaul asta.
V l a d
gata am sters contul, ramai pe cel nou creat
v_ilie
cristianpas parca aveai niste anunturi auto !? sau ti s-a sters contul de pe masini.ro cristianpas@masini.ro !?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.