Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ford sh de la erebus
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Razvan29490
stie cineva ceva despre masinile rulate de la Erebus bucuresti?
am vazut acolo un:

FORD FOCUS 1.8L TDDI
90 CP - 4, 5 usi
An 2,002
Km 20.000 - 35.000

• Aer conditionat, ABS, inchidere centralizata, airbag conducator si insotitor, servodirectie, imobilizator, radiocasetofon, geamuri fata actionate electric, oglinzi exterioare actionate electric si incalzite, volan reglabil axial si vertical, scaun conducator reglabil pe inaltime, bancheta rabatabila fractionat 60/40, jante din otel, tapiterie din stofa, culoare metalizata.

9,999 EURO (excl. Tva)
11,899 EURO (incl. TVA)

mie mi se pare bun ca pret, kilometraj mic
Andrei Suzuki
Ai grija cu masinile de la Erebus.Nu zic ca dau tepe,numai ca un prieten si-a luat un Ford Mondeo (modelul cu stopurile prelungite pe aripi) aparent ok,putini km,stare buna,nu fusese lovit (cica).A dat vreo 8000 euro pe el. Toate bune si frumoase pana cand a fost cu familia in vacanta pe la Radauti,pe la manastirile de acolo etc.Ghinionul lui a fost ca a prins vreme super nasoala,cu ploi peste ploi si vand si de toate.Atunci a vazut ca intra apa in masina PESTE tot:adica in portbagaj,pe la chederul de la parbriz,PRIN PODEA (asta o vazusem numai la nova pana atunci) etc.Nu mai spun cate probl a avut cu el.Asa ca ai grija.
Razvan29490
QUOTE(Andrei Suzuki)
Atunci a vazut ca intra apa in masina PESTE tot:adica in portbagaj,pe la chederul de la parbriz,PRIN PODEA (asta o vazusem numai la nova pana atunci) etc.Nu mai spun cate probl a avut cu el.Asa ca ai grija.


asta ar fi defect de conceptie la Ford, daca ar fi asa.
daca e un defect la o singura masina de la ce ar putea fi? Cum naiba sa intre apa prin PODEA?
Andrei Suzuki
"Am omis" ca proprietaru a aflat dupa aceea ca masina fusese lovita si pers respectiva de la Erebus uitase sa ii spuna.
Crede-ma ca se poate sa intre apa prin podea.Posesorii de Dacii ar trebui sa stie (unii dintre ei).
Dar acum nu ma intelege gresit,nu am zis ca Erebus obisnuieste sa faca dastea;sa speram ca asta e un caz izolat si ca a fost o scapare.
Razvan29490
ok
ce mi se pare mie ciudat este ca masinile sint foarte putin rulate, in compartie cu porsche bucuresti de ex.

mai este cineva care a cumparat sh de la erebus, sau a mai auzit ceva?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.