Help - Search - Members - Calendar
Full Version: tuning diesel
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Engine
Mihail1
Am un Mitsubishi Galant 1.8 l turbodisel, tip motor 4d65t, si as vrea sa-i imbunatatesc caracteristicile la motor (putere, cuplu). Cine ma poate ajuta cu un sfat? Stiu ceva despre schimbarea suflantei, dar as dori ceva concret, (inclusiv preturi). Pe net am cautat si nu am gasit! (N-am stiut unde sa caut). Trimite-ti raspunsul la mihailb@masini.ro
OMEGA
Mai acum cateva nr vreo 5-6 revista autoshow a publicat la rubrica tuning un kit pt motor diesel care doar il punei se adapta singur din pct de vedere electronic.
Intreaba la C&C Tuning
Mihail1
Motorul despre care am intrebat este un disel clasic. Dar totusi daca ai revista te rog sa-mi trimiti articolul.
OMEGA
ok, unde???
Mihail1
Poti sa-mi trimiti articolul la adresa mihailb@masini.ro, sau sa-mi spui numarul revistei in cadrul forumului acesta.
Cristian2
BAI MIHAIL POTI SA O ARUNCI LA GUNOI VARIANTA PE CARE O AI ESTE CEA MAI JALNICA MASINA DE PE GLOB, ASA CA ASCULTA-MI SFATUL
guerilla
tizule, fa si tu un pustiu de bine si schimba nick-ul.. pune si tu o litera in plus la nume.
scuze de msg-ul off topic
tks
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.