Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ce tip de dacie sa imi cumpar?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Dacia
Geauca38099
As vrea sa imi cumpar o masina second hand si nu prea ma pricep in general la masini (nu am mai avut masina pana acum). Dispun de 1700 de euro si m-am gandit la o Dacie Nova sau o Dacie normala de prin 1998-1999. Chestia e ca nu sunt foarte hotarat. Am auzit pana acum pareri si pro si contra despre Nova (pe aceasta o prefer!) si de aceea v-as ruga sa imi dati si mie niste sfaturi pe aceasta tema legate de fiabilitate, consum, cost intretinere, etc.

Va multumesc!
gabi4
nici una biggrin.gif
BOGDAN37762
cu bani daca stai la panda ai sanse sa cumperi o dacie berlina cu injectie, ceea ce este mai bine decat o nova pe carburator care consuma si mult. la berlina gasesti si piese la nova sunt piese care nu se mai fabrica.
mihai38772
in plus la dacia nova te risti sa-ti ia foc in parcare cum i s-a intamplat unui prieten de-al meu ,berlina cu injectie este buna
mircea28
loganul e fiabil si ieftin, eu recomand!
mircea28
show me the money
mircea28
ca pret recomand sa iei o dacie 1310
Titi1988
la banii astia numai la dacia nova ???? sau 1310????? wtf??? vezi ca sunt multe alte optiuni.
T u d o r
Postul initial era din 2005. biggrin.gif
Titi1988
busteeeeeddddddddddddddddddd
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.