Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mercedes clasa C
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Mercedes Benz
Cristian37384
:help: Ce parere aveti de Mercedes C 180(sau 200),an de fabr.2002,25000 -30000 km?Merita 18000-20000 Euro?
malin34426
E mult pt ca nu poti fi convins de valoarea reala a km-ului.
Totusi , pe tester daca provoci o eroare , calculatorul iti va da date despre turatia , sarcina si km la care s-a produs eroarea . Daca vor apare km facuti de la aparitia erorii sau O atunci a fost dat inapoi. trebuie sa apara km parcursi de noua pina la zi.
Watcher
Chestia asta merge pe orice masina?
Cu ce tester se poate verifica (adica unde gasim - la ce service-uri, rtc)
Ce eroare poti provoca? Cum?
V l a d u t z
Cristiane pune si tu o poza cu masina cat despre valoarea reala a km dute si tu la Mercedes cu cheia si iti va spune tot despre masina.Eu am mercedes (avatar) si stiu .Cel mai indicat ar fi sa faci cum ti-am spus eu...
Dudau40071
Nu face masina banii aia..adica la 21 de mii iti iei noul model de E classe cu 2.7 CDI de la nemti ...da tre sa ai pe cineva pe acolo care sa te ajute...Mi se pare enorm pretul asta pe masina...Bafta
Catalin34341
QUOTE(Dudau40071)
Nu face masina banii aia..adica la 21 de mii iti iei noul model de E classe cu 2.7 CDI de la nemti ...da tre sa ai pe cineva pe acolo care sa te ajute...Mi se pare enorm pretul asta pe masina...Bafta


Sunt de acord cu Dudau. E prea mult!Chiar daca e vorba de Mercedes, seria C nu este extraordinara...iar la banii astia chiar ca nu merita.

Incearca sa mai cauti sau sa iei de la nemti : http://www.webmobil24.com/web/ro/nsuchen/p/
(ca exemplu)

Bafta! blush.gif
daniel70218
mult parerea mea este ca o poti gasi si mai ieftin!
Vladut sa stii ca se poate smecherii si cheia!
robert
Asa e, si cheia se poate "reseta".Stiu baietii cum... blush.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.