Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ce motorizare Astra classic
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel > Astra / Zafira
Razvan29490
m-am hotarit pentru modelul asta, Astra Classic II, cred ca e masina buna si oricum mai mult nu-mi permit sa dau pe o masina, si asa e ca la limita :shock:
Inca nu am inceput sa merg la dealeri, cei 3 din bucuresti, sa vad la negociere care da la pret mai mic si da mai multe.
Vreau sa iau pachetul standard de dotari si sa mai adaug din optionale alarma, inchidere centralizata si poate proiectoare ceata coloana directie reglabila si scuan sofer reglabi (am 195cm bounce )

Sint inca nehotarit ce motorizare sa aleg 1.6 16V 100CP pe benzina sau 1.7 80CP

Am vazut pe forum ca au fost in 2004 vrea 3-4 care si-au laut modelul asta aici: la preturile spuse de dealeri prima oara se poate negocia? ati obtinut ceva in plus la dotari?

Multumesc
eugen-51
am negociat ieri pt o astfel de masina din prima, pachetul electric. daca plusam, obtineam si proiectoarele.
eu as lua pe benzina. motorina e euro 4. unde gasesti carburant asa bun p'aici?
Razvan29490
super, deci se pot obtine niste discount-uri sau optionale in plus
imi poti spune la ce dealer (daca ai fost in bucuresti) ai fost?
Razvan29490
pai si motorul pe benzina e euro4
am vazut la o benzinarie in ploiesti, rompetrol sau rom... nu mai stiu cum ca aveau motorina euro4, iar intre bezina euro4 si motorina euro4 erau 4.000 lei diferenta
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.