Help - Search - Members - Calendar
Full Version: dacia vs straina la acelasi pret
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
adi37012
o dacie din 95-96 sau opel, ford, seat etc din 85-86?
sandman
gasesti si straine mai noi la banii de dacie din 95-96. nu mai noua de 90.
eu iti zic sa iti iei gandul de la dacie.
madalina
Eu zic sa te gandesti pentru care dintre masini dispui de banii necesari pentru intretinere, piese de schimb. Nu are rost sa-ti iei una straina si apoi sa iti dai seama ca ai nevoie de pise importante (de la directie, frana etc) si nu ai bani pentru ele...
Bogdan38111
iti recomand un ascona opel 1.6 8V
2400 E, are si tunning exterior
stiu pe cineva...
robert constantin31470
Problema se pune in felul urmator

1. masina straina pana in 90 bani in reparatii
2. dacie 95,96 bani in reparatii smile.gif)
Radu33501
Recomand straina (macar este masinina nu dacie).
Mihai37944
ma intereseaza cat ar costa aceasta dacie sau strainele de care vorbesti...
cam despre ce suma e vorba ca sa ne dam seama efectiv la ce masini ne putem gandi...
cozmin34940
daca iei o straina din '85, fii sigur ca o sa te lase ceva imediat. piesele le gasesti mai greu. la dacie piesele sunt mai ieftine, ai manopera asigurata mai peste tot, daca mai cunosti pe cineva priceput, te ajuta moca...te scoti mai bine asa...parerea mea.bafta.
Gabriel38140
OFERTA SPECIALA DE LA *****|$tU` !!!

Iti recomand*****Astra***1.7 DTL, an *****, culoare negru metal. *****schimbata, FULL ****degeaba...

NU SE FACE RECLAMA PE FORUM V l a d
stefan_ieu
Si atunci de ce o dai la pretul asta?
V l a d
Eu zic ca poti totusi cu atentie si rabdare sa iei si un sh strain in stare buna. Eu mi-am vandut fosta masina (Fiat uno, 1.5 75cp din 1990) cu 1800 de euro si era in stare foarte buna (suspensie complet noua, motor perfect, nici un pic de rugina)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.