Help - Search - Members - Calendar
Full Version: O NOUTATE ? HAI SA MARCAM O GROAPA !
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
gabriel32493
EU sunt unul din cei care au suferit din pricina LOR.

Hai sa mentionam GROPILE prin care trecem, cu o astfel de lista putem pune umarul la atentionarea celor pe care-i platim sa le astupe!

1.Intersectia Pache Protopopescu cu Foisorul de foc, chiar in mislocul intersectiei langa linia de tramvai...HAU 90 cm x 90 cm !!! ATENTIE a fost astupata de mantuiala si acum se surpa!!!! Sa nu cadeti in ea!
Watcher
Cred ca acest thread o sa fie imens in foarte scurt timp, fara sa acperim nici pe departe tot Bucurestiul wink.gif

A inceput sa se recreeze groapa din pasaj de la Unirea cand mergi spre Budapesta, spre intrare, pe banda 1. Aceea care anii trecuti facea doua pene instantaneu daca erai pe b1...
gabriel32493
o alta "gropita" este in intersectia de la Dimitrov pe Stefan cel Mare..poate contribui si asta la buzunarul nostru! mai ales ca abia in vara domul primar general a reparat bulevardul, de bine ce au facut-o iata, nu mai mult de cateva luni s-au dus dracului banii nostri, de comisioanele luate pentru diferenta de calitate are rost sa vorbim???????????
Imi este greaza de toti hotii astia...auzi 10 ani nastac presedinte! Maicuta...astia legalizeaza comunismul....in 2004!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mihai35439
Eu propun sa stabilim mai degraba drumurile pe care se poate merge in siguranta ca e mult mai simplu.
Ref la gropi se adanceste din nou groapa de pe B-dul Expozitiei pe sensul dinspre Romexpo spre Clabucet. Si p-asta au mai astupat-o de catvea ori. Partea nasoala e ca nu prea o vezi decat foarte tarziu pentru ca e lasat asfaltul cu totul si daca ai viteza nu prea poti s-o eviti si risti sa spargi baia de ulei.
G e o r g e
am incercat si eu acelasi lucru acum vreo 1 an si juma' . nu prea a avut succes :roll:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.