Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cum verific Kilometrajului real
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Mercedes Benz
G35825
Am de gand sa achizitionez un Mercedes Vito din Germania.Vreau sa aflu o metoda de verificare a nr. de km parcursi(alta inafara de simpla citire a
kilometrajului)
James Kilowatt
BMW are reteaua de serviceuri interconectata in occident. Cand se face o revizie, kilometrajul este bagat in banca de date si la urmatoarea vizita la orice dealer BMW, mecanicii pot vedea toate reviziile facute si la ce km. Multi dintre cei cu masini cu km falsificat au descoperit asta facand reviziile, te duceai sa faci revizie la 100k si mecanicul iti spunea ca masina a avut o revizie facuta la 150k smile.gif Vezi daca si mercedes nu are un sistem asemanator si fa o revizie oarecare in germania....
Grigore32898
DU-TE LA ORICE SERVICE MERCEDES CU CHEIA MASINII SI ITI SPUNE TOT TOT TOT DESPRE ISTORIA MASINII DE CAND A FOST FABRICATA.
sandman
misto metoda cu cheia. chiar e interesanta. oricum o masina ca aia face 30-40de mii de km pe an. mai ales daca nu e rulata in romania.
V l a d u t z
Dute la Mercedes cu cheia si iti zice tot despre masina... whistling.gif
V l a d u t z
Cred ca ar trebui sa inchideti topicu asta ..Cred ca omu s-a lamurit in legatura cu intrbarea pusa de el ... blush.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.