Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Sunt celebru, scoate-ma de aici!
Masini.ro Forum > Discutii generale > Mass Media
solmar
Apropos de emisiune, nu ma pot abține sa nu remarc trei chestii:
a. ora din Africa de Sud e identica cu ora noastră. De ce oare emisiunea in direct e pe lumina!?
b. temperaturile actuale sunt max 33 / min 18. Nu prea suferă de cald concurenții noștri.
c. apa izvorului era rece ca gheata!? Curios, nu?

Eu cred ca filmările sunt facute undeva in America Centrala. Voi ce credeți?
AlexTM
Te uiti la emisiuni de gospodine? smile.gif
Am auzit ceva, da' nu stiu la ce post e. Anyway, astia transmit in direct din Africa/America/wherever? Si e ceva gen Skype sau se vede bine?
Izvoare cu apa rece nu sunt in Africa de Sud? Doara au si ei munti.
RUE
Daca nu le luau mobilele puteati sa le scrieti pe fb messenger si poate careva se trada cu locatia. Bobonete are FB?
Cabral are si el FB: locatia smile.gif

emisiunea e cam praf. Nu mai avem ce sa vedem pe protv inca 20 de zile.
RUE
sa adaug o poza de la un comentariu al lui Cabral unde apare ca posteaza undeva aproape de Bucuresti. Si poza poate fi matrasita...
NGZ
Nu stiu cum e cu apa de izvor si cu temperatura da' cu lumina cred ca exista o explicatie. In Africa de Sud e vara in timp ce la noi este iarna. In aceste condintii unghiul pe care il are axul Pamantului fata de Soare face ca in emisfera sudica zilele sa fie mai lungi. In ceea ce priveste emisiunea, nu am avut rabdare sa ma uit.
Mircea104901
O porcărie. O idee de 2 lei susținută cu un mega-buget. Cred că va fi un fiasco. Cel puțin eu asta le doresc. Am un post mai puțin în grilă în orele în care au show-ul ăsta de ****t.
AlexTM
Booon, m-am uitat si eu ieri. N-am rezistat mai mult de cateva minute.
Care-i splilul, sa stai sa te uiti la "vedete" gen Alina Plugaru sau Gina Pistol sau altii de care n-am auzit (ma rog, de unii/unele am auzit) cum freaca menta pe-acolo prin nush-ce padure?
HalbaSus
Stai stai, Alina Plugaru ? ce anume face Alina Plugaru acolo ? adica merita sa ne uitam si noi ?
AlexTM
Probabil ... ara, ce sa faca saraca? Nu stiu, sa ne spuna unul care se uita constant.
Eu cat am vazut doar dadea din gura ... vorbea adica
OCTAN_95
Alex, ai de grija ce-ti iasa din........degete laugh.gif
RUE
NU cred ca Alina face CEVA in emisiune. Doar poate se plange ce meserie grea are. Pana vine moartea (din Carpati) peste ea.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.