Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Becuri Mtiz
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Daewoo
Ghost87
Am o problema cu luminile la Matiz . Sunt chioare noaptea , nu vad mai nimic cand imi vine cineva din fatza si imi da un sentiment de nesiguranta. Cred ca si-o lanterna lumineaza mai bine decat farurile mele pe faza scurta biggrin.gif Daca de xenoane nu poate fi vorba ca nu-s legale, ce fel de becuri as putea folosesc pentru o lumina mai buna ? Vreo firma , ceva anume? Mi-ar fi de ajutor niste pareri. Eu nu prea ma pricep. Multumesc
adrian_r5
Sint reglate corect farurile ? "Sticla" e clara sau e matuita (boala aproape clasica la Matiz) ?
Ghost87
QUOTE (adrian_r5 @ Feb 11 2015, 01:52 PM) *
Sint reglate corect farurile ? "Sticla" e clara sau e matuita (boala aproape clasica la Matiz) ?


Ca sunt reglate corect sau nu ? nu stiu ? dar sticla pare cam neclara, poate murdara pe interior, nu stiu. Cert e ca am luminile chioare rau mai ales pe faza scurta biggrin.gif
adrian_r5
QUOTE (Ghost87 @ Feb 11 2015, 07:24 PM) *
dar sticla pare cam neclara, poate murdara pe interior, nu stiu.

Pai si atunci de ce dracu vrei sa pui alte becuri ? ... rezolva problema asta cu "sticla" !

QUOTE (Ghost87 @ Feb 11 2015, 07:24 PM) *
Ca sunt reglate corect sau nu ? nu stiu ?

Da' ce stii ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.