Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Opinii AUDI SECOND HAND
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
H.Afr
Salut,sunt incepator,vreau o masina,problema-i ca nu pot sa am o masina tractiune in fata, sau spate,obligatoriu 4x4,stau intr-o regiune de munte din franta unde ninge foarte mult,si mai urc si cobor cu masina,o sa am nevoie de 4 x 4 obligatoriu
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/audi-...0000&noec=1


Am gasit masina asta,ma pot duce pana in germania sa o iau,acuma intrebarea,mea ,se merita sa schimb piesele in caz ca se strica?adica ,nu costa mult?

Masina are full service,merg la un mecanic din germania cu ea mai intai sa o verifice calumea,nu o cumpar eu asa.In total 1600 euro(transport+ mecanic) + 600 euro imatricularea si inregistrarea.

total 2200 euro,se merita?
DORU
Daca adancimea de omat e mai mare decat garda la sol a masinii, ce speri de la 4 roti ce se invart fara autoblocant puntea fata fiind suspendata ?

Modelul e OK, mai ramane sa fie si in toate mintile ei.
La acei bani as arunca o privire si la Octavia 4x4 TDI, intrucat suspensia fata e mai simpla si costa mai putin ca mentenanta.

Totusi, sugerez un 4x4 gen Daihatsu Terios model Euro 3 sau Honda HR-V thumbsup.gif
Daca circuli mult si vrei Diesel musai, atunci Grand Vitara 2.0TD cu motor Peugeot de 109CP e alegerea ideala.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.