Help - Search - Members - Calendar
Full Version: pret rezonabil sau teapa?
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
KaLin47
Am cumparat in Arad un Renault Laguna mk2 din 2007 1.6 benzina 139000 km din germania cu 3200 euro.N-am verificat-o la mecanic, dar dupa testdrive nu parea sa aibe probleme de motor,directie etc.
Am auzit ca inmatricularea ar costa vreo 700 de euro.In afara de asta si de asigurare mai trebuie sa platesc ceva?.cum vi se pare pretu?
DORU
Te lauzi doar sau nu realizezi ca intrebarea asta era de pus INAINTE de a o cumpara? smile.gif
RUE
ii faci niste poze si te muti la totul despre masina mea. acolo o sa barfim bune si rele.
Galatan
Buna.Am un Passat 2.0 TDI 153.000 mile din anul 2008 cu volan pe dreapta si asi vrea sal vand si nu stiu ce pret sai pun. Interiorul arat pe o scara pana la 10,9/10 insa exterioru trebuie vopsita bara din fara si aripa dreapta din cauza lovitorilor pietrisului de pe carosabil.Masina nu prezinta defecte pe parte macanica nu am umblat la kilometraj.Vreau sa imi iau ceva mai mare un T4 pentru ca am nevoi de spatiu mai mare pentru sculele de sonorizari evenimente.
Imi poate cineva spune ce pret sa pun pe masina?
Multumesc.

Click to view attachment
Click to view attachment
Click to view attachment
Click to view attachment
Click to view attachment
DORU
In principiu aprox jumatate din cat se cere pe una cu volan pe partea normala la noi...si care are aceleasi "features" thumbsup.gif
James Kilowatt
Sau pui carlig si-ti iei o remorca biggrin.gif S-ar putea sa iesi mai bine dpdv al banilor. Si eviti riscul sa dai o masina despre care stii ca e in stare buna pe un junghi despre care nu stii nimic.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.