Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intrebare
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Clau17
Buna ziua tuturor!Am si eu o intrebare:
Desi inca nu pot conduce ( datorita varstei plus ca inca nu am masina in sine... ) doresc sa incep sa cumpar anumite piese de tunning, atat interior cat si exterior , atat pentru design cat si pentru performante.As vrea sa stiu ce tunninguri immi recomandati si voi.As dori ca preturile sa nu fie ceva de gen 1000 lei sau mai mult fiindca nu prea am eu atata deocamdata...Deocamdata m-am gandit la un VW Golf intre 4 si 6 dar as dori raspunsuri pentru orice tip de masina fiindca ma pot ragandi.
Multumesc anticipat!
skyline


Daca vrei sa iti cumperi piese de tuning....gandestete pt ce masina vrei...si sa fi sigur ca masina aia o sa ti-0 iei.....daca ai tai ti-au promis o masina ANUME.

Iti poti achizitiona anumite lucruri de infrumusetare.....cum ar fi niste leduri...altea alea...dar pentru performantele masini....nu prea ai sanse....doar daca ai situatie financiara mai mare:D!

Cu totii suntem pasionati de masini....mai ales cei care nu au inca permis....dar fiecare asteapta sa treaca timpul si sa le vina randul!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.