Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Masina cu buget de 3000 euro (2014)
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
KataKTL
Salutare ! Am 18 ani .
Sunt nou pe forum , vreau sa va cer sfaturile pentru achizitionarea primei mele masini !
Ca orice tanar cu venituri limitate as vrea in primul rand sa consume putin si sa aibe un aspect exterior cat de cat barbatesc..nu-mi plac buburuzele gen peugeot 206 opel corsa ..etc !

Ma atrage foarte mult VW BORA /GOLF / PASSAT , Opel astra H 2004+ HackBack (mii se pare minunate dar nu cred ca mi-o permit )

Acum astept sfaturile voastre...despre ce masina as putea sa-mi cumpar cu maxim 3000 de euro !
olixandru
Salut la 3000 de euro iti poti cumpara: VW Golf 4, Opel Astra G, Seat Leon, Audi A3 din 2001 sau 2002, Skoda Octavia eu pe asta o recomand.
KataKTL
QUOTE (olixandru @ Jul 16 2014, 08:24 AM) *
Salut la 3000 de euro iti poti cumpara: VW Golf 4, Opel Astra G, Seat Leon, Audi A3 din 2001 sau 2002, Skoda Octavia eu pe asta o recomand.



Imi place mult Skoda Octavia , ce motor imi recomandati si pe ce combustibil ?

M-as incadra in pretul de 3000 euro sa-mi iau o masina buna ?
KataKTL
Ma decid foarte greu , v-am mai zis urmaresc la viitoare mea masina : sa nu trebuiasca sa mai bag inca foarte multi bani in ea ..sa aiba un consum cat de cat mic , sa imi ofere ceva comfort , si sa aibe un aspect exterior si interior frumos , nu am nevoie de un motor foarte puternic intrucat nu ma pasioneaza viteza...dar nici unul sa ma rog de el sa traga masina..ma gandeam la un motor 1,6 benzina ..si mai vreau sa aibe un cost mai mic la inmatriculat

Ma atrage ..Skoda Octavia . VW bora . VW GOLF , Opel astra( la golf si la astra nu imi place...ca este prea populata la noi in tara... dar daca o merita cumparata cu siguranta o voi face. )

Bugetul maxim pe care il am este 3000 euro !

Pareri/ Sfaturi ?? despre ce masina mi-as putea achizitiona si cu ce dotari
AlexTM
Octavia 1 cu motor de 1.6 102 CP
Masina robusta, fiabila, la preturi cred ca te incadrezi la una de prin 2001-2002

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.