Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Problema Touran 1.9 TDI
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Silviumarius
In primul rand imi cer scuze daca am gresit cu acest topic, sunt nou pe forum si nici pe alte forumuri nu am prea stat.
Deci am un touran 1.9 tdi din 2006 si de ceva timp se aude un zgomot foarte urat si ciudat cand accelerez, undeva pe la 3000 turatii, vitezele 3-4-5, un zgomot asemanator fier pe fier, ca si cum se invarte ceva si intr`un anumit punct freaca. Ma ingrijoreaza destul de tare, am fost cu masina la diferiti mecanici, dar de la nici unul nu am primit un raspuns concret, toti ca ba e aia, ba e aia, nici unul nu mi`a zis macar la fel ca altul, toti alta problema, de aceea apelez al voi, multumesc
olixandru
Cred ca o sa fie foarte greu ca cineva sa poata da un raspuns corect cu problema ta. In ciuda faptului ca nu-l putem auzi si nu stim cum se comporta masina este greu sa-ti dai cu parerea. Eu iti recomand un service bun, mai degraba un dealer autorizat VW. Cu astfel de probleme nu te mai deuce cu masina la service-uri de "cartier"
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.