Help - Search - Members - Calendar
Full Version: inscriptionare auto?
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
radu35829
Salut!

Are cineva idee ce presupune dpdv al aprobarilor inscriptionarea autotrismelor? Sunt necesare aprobari speciale de la Politzie si/sau RAR?
Radu36076
inscriptionarea auto la Autoident are aprobarea RAR-ului si a Politiei asa ca iti recomand www.xxxxx.ro
FESTINA
Nu cunosc acesta problena, cu aprobarea de la politie, decat in cazul in care masina i-si schimba complet culorea, sau cand autocolantul e pus pe parbriz, luneta si geamurile laterale din fata. In rest nu exista nici o problema.

Si credema ca lucrez in domeniu publicitatii, si nu azi de maine ci de 10 ani, si mai ales ca sunt chiar pe sectorul productie, asa ca in toti anii acestia am decorat sute de masini (parcuri intregi) la unele firme si niciodata nu s-a pus acesta problema.

Problema apare numai atunci cand se schimba culorea masinii, prin decorare.
TheCube
Pai voi vorbiti de lucruri diferite...

Nu imi dau seama exact la ce se referea intrebarea lui Radu, insa cele doua raspunsuri primite se refera la doua lucruri total diferite: primul la inscriptionarea seriei masinii pe luneta, oglinzi etc (autoident), iar al doilea la autocolante sau alte decoratii.
FESTINA
Da ai dreptate, asa este, sunt doua lucruri total diferite.
Nu stiu ce naiba am citit.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.