Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Problema dezaburire
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
Nazareno Gabrielli
Am o problema cu dezaburirea. Mai exact, una dintre lamele care fac contactul cu luneta s-a dezlipit si nu stiu cum sa o lipesc. Am auzit ca exista o pasta de lipit care conduce curentul electric. Stie careva ceva despre asta?

Mi-ar fi de mare ajutor pentru ca a venit iarna si e nevoie mare de dezaburire.....

Daca stie careva o alta solutie la problema asta o astept cu placere
FESTINA
Dute la cei de la Ager (cei cu parbrize) ti-o face pe loc, si te costa cam 150.000 lei, si fac treaba buna am avut aceiasi problema si acolo am rezolvat-o.

Bafta
Senator
Pasta respectiva e de fapt un lichid cu continut inalt de argint. Nu am vazut de mult asa ceva prin magazine , din cate tin minte era produs de firma BISON.
Nazareno Gabrielli
Zi-mi si mie unde au astia sediul?

Merci anticipat


QUOTE(LOVIN29905)
Dute la cei de la Ager (cei cu parbrize) ti-o face pe loc, si te costa cam 150.000 lei, si fac treaba buna am avut aceiasi problema si acolo am rezolvat-o.

Bafta
FESTINA
In Bucuresti cred ca te referi?

Nu stiu exact adresa dar ca localizare e cum mergi de la Parcul Tineretului urci in sus spre Cimitirul Eroii Revolutiei undeva pe partea stanga.

Daca gasec unde am pus si cartea de vizita de acolo i-ti dau si un Nr. de telefon de acolo, daca o gasesc.
Oricum nu se poate sa nu o vezi, e imposibil. Au firma mare se vede nu prea ai cum sa o ratezi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.