Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ce masina sa cumpar?
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Alerhyet
Va salut. Peste 1-2 luni aproximativ am sa cumpar o alta masina. Vreau o masina 2003+ la un buget maxim de 4000 de euro (cu tot cu taxa daca este). Prefer o masina cu un consum redus precum si intretinere medie ca pret.(in caz ca sparg o oglinda sa nu am de dat 1000 lei +) Eu m-am gandit la un renault megane, acuma depinde ce imi propuneti voi, nu prea ma pricep la masini. Va multumesc mult.
DORU
Renault Clio (eventual Symbol/Thalia), Dacia SupeRNova / Solenza / Logan / Sandero.
Sau o japoneza (Corolla, Civic, etc).

Benzina aspirata thumbsup.gif sau eventual numa 1.5dCi fara IC (versiunea de 65cai, turbina geometrie fixa)
Alerhyet
acuma am o solenta 1.4, sunt foarte multumit de ea pacat ca e modelul gol. ma gandeam la motorina ca are consumul mai mic. De dacii m-am saturat sa fiu sincer...
Dezmir
QUOTE (Alerhyet @ Jan 18 2014, 01:00 PM) *
acuma am o solenta 1.4, sunt foarte multumit de ea pacat ca e modelul gol. ma gandeam la motorina ca are consumul mai mic. De dacii m-am saturat sa fiu sincer...






Evitati acest dealer auto: mincinos,km nereali,neserios.


BEST AUTOMOBILE 4 YOU
Str. Calea Ploiesti, Nr.1, 130145 Targoviste,
Telefon: +4 0725859708 +4 0766611875
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.