Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Numai la Csd CASTIGI in cazul unei daune auto
Masini.ro Forum > Bazar > Dealeri - magazine auto
csdgrup
Acordam bonus intre 15% - 30% din valoarea fara tva a manoperei si a materialelor de vopsitorie. Lucrarile de reparatii auto trebuie sa se deconteze unui asigurator in baza politei rca sau politei casco. Promotia este valabila pentru orice tip de autoturism. Bonusul este valabil 6 luni de la data facturii. Avantajele pentru client:
a. Va dispune de o suma consistenta de bani (bonusul primit), consemnata in voucherul pe care il va primi la eliberarea autoturismului. Bonusul se calculeaza dupa formula: Valoare fara tva a manoperei si materialelor de vopsitorie din devizul EUROTAX x (15% + 1% x Numarul pieselor revopsite). Pentru vopsitoria totala se ajunge la bonusul maxim de 30%. Voucherul se va utiliza numai pentru plata: fransizei, malusului, executarea de lucrari si servicii auto;
b. Nu solicitam plata prestatiei la eliberarea autovehiculului dupa reparatie. Dupa reparatie proprietarul ne va semna o imputernicire/cesiune de creanta, urmand ca noi sa ne ocupam de incasarea facturii de la asigurator;
c. Avem dotarea tehnica moderna si complexa, inclusiv sistem de redresare caroserii, dispunem de forta de munca calificata, conditii obligatorii realizarii unor lucrari de calitate.
Regulamentul campaniei il regasiti pe site-ul nostru www.fordcsd.ro.
Nu pierdeti acesta promotie. Asteptam sa va programati prin telefon 0213502433 sau 0729989583, prin email marketing@csdgrup.ro, office@csddgrup.ro prin site-urile www.fordcsd.ro, www.csdgrup.ro.

valentincarabus
Intr-adevar, este foarte important sa alegi un service auto bun atunci cand duci masina la reparat pentru o polita casco sau rca. Un service auto bun va face o repratie buna si in plus are si o buna colaborare cu asiguratorii iar banii pentru dauna vor veni foarte repede. Alege un service bun si masina va fi reparata repede si va arata impecabil. Eu am ales service auto Car Expert din Bucuresti si am fost foarte multumit de rezultate. In cateva zile masina mea arata ca noua dupa ce fusese botita bine.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.