Help - Search - Members - Calendar
Full Version: audi, bmw, vw 2001 sau ford focus 2005
Masini.ro Forum > Discutii generale > Combat zone
b0ggy
Buna ziua,
Dispun de aproximativ 3000 euro. Am o dilema mare in a a alege dintre Audi A2/A3, BMW Seria 3, VW Golf de prin anul 2001 si Ford Focus de prin 2005. In principiu doresc sa trancane, sa nu aiba zgomot de rulaj prea mare si sa nu fie prea mare. Ce parere aveti?

Multumesc
solmar
Asadar vrei sa trancane! Esti primul care vrea asta. Ma rog, fiecare cu fetisurile lui. Eu cred ca Audi trancane cel mai bine la banii astia!
b0ggy
QUOTE (solmar @ Sep 6 2013, 04:48 PM) *
Asadar vrei sa trancane! Esti primul care vrea asta. Ma rog, fiecare cu fetisurile lui. Eu cred ca Audi trancane cel mai bine la banii astia!


smile.gif) Scuze, sa nu trancane, bineinteles... Sa inteleg ca pararea ta este ca un Audi din 2001 ar fi cea mai proasta alegere la banii astia.
solmar
Nu, as alege audi.
marcel12
Eu as merge pe varianta VW Golf.
RUE
mie imi pare ca la comfort interior sta mai bine un VW decat un Ford sau Opel. Audi o sa fie masina cea mai hartanita la banii aia. Fordul sau Opelul o sa fie in starea cea mai noua, iar fordul e recunoscut ca se conduce f placut.
DORU
Ia un Focus si nu vei regreta, daca masina e in mintile ei thumbsup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.