Help - Search - Members - Calendar
Full Version: va rog o informatie...
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > BMW > Seria 3
tibat
Recent am achizionat un Bmw 320 din 1984,motor de 1990 cmc,mi-a placut mult ,a fost al unui amic,ingrijit,si l-am luat,dar vreau sa stiu cat consuma.Va rog daca se poate sa ma informati,cat consuma?
Va multumesc.
HalbaSus
Stai sa inteleg, tu esti proprietarul, e masina TA si TU ne intrebi pe NOI cat consuma masina TA ?
solmar
Da, ce te miri asa!? E chiar logica intrebarea daca masina nu are cauciucuri. Presimt ca vor mai urma niste intrebari firesti. Sper totusi sa nu ne intrebe ce culoare are masina lui si/sau daca are volanul pe stanga.
tibat
Multumesc,scuzati daca v-am deranjat....am vrut asa o informatie, sa stiu la ce sa ma astept....
solmar
Nu e mai simplu sa faci un plin si sa dai odometrul (kilometrajul) la zero si sa vezi dupa aia care e consumul!? Sau sa cauti pe internet ce consum are de noua si apoi sa adaugi 30%!?

PS Nu deranjezi pe nimeni. Dar cand pui intrebari copilaresti trebuie sa te astepti la raspunsuri pe masura. Nu te lua nimeni in balon daca nu ne spuneai ca ti-ai luat o masina si intrebai pur si simplu care ar fi consumul la o anumita masina ... In plus mai si scrii ca l-ai luat de la un amic. Ce naiba, te-ai certat cu el, ai zulit masina? Pe el nu poti sa-l intrebi sau crezi ca el are vreun interes sa te minta!!!!???
solmar
Nu stiu daca-ti dai seama, dar enuntul tau e de genul: baieti, mi-am luat o pereche de adidasi masura 43. Oare imi vin? Fara sa ne spui ce marime ai tu si fara sa-i probezi inainte. Acum te-ai prins!?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.