Help - Search - Members - Calendar
Full Version: O parere pt achizitionarea unei masini
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Alxxu
Sunt nedumerit pt achizitioanrea unei masini am de ales intre un ford focus - 2006 , 1.6 diesel 90 CP Hatchback ( geamuri electrice, oglinzi electrice, aer conditionat, inchidere centralizata, radio/CD, servo directie, computer bord, incalzire auxiliara, parbriz incalzit) si un Opel astra h - 2004 , 1.7 diesel 105 CP hatchback (geamuri electrice, oglinzi electrice, aer conditionat, inchidere centralizata, radio/CD, servo directie, computer bord, scaune incalzite, comenzi volan, parbriz incalzit) amandoua la acelasi pret. Sincer eu as opta pt ford dar vreau si parerile voastre daca se poate .
RD-Woo
Modelele opel in general sunt putin mai ieftine la intretinere (piese/manopera/etc..) fata de cele ford
Alxxu
QUOTE (RD-Woo @ Jul 19 2013, 03:01 PM) *
Modelele opel in general sunt putin mai ieftine la intretinere (piese/manopera/etc..) fata de cele ford

Da, dar si pisele sunt mai bune si in general se stie de ford ca sunt mai bune ca masini
acum nu stiu ce sa zic opelu este la mine in oras. Pierd o zi si ceva daca merg dupa ford mai ales ca trebuie sa iau o persoana(unchimiu) care se pricepe si nu as vrea sa merg degeaba si sa aiba probleme, totusi inca nu m-am hotarat
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.