Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Piese auto
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Service/Ateliere auto
ioanal
Ma puteti ajuta si pe mine cu un mic sfat va rog? Vreau sa imi cumpar o masina mica, gen ford fiesta sau fiat punto, second in vreo 4000 de euro dar cum nu ma prea pricep la preturile pieselor, as dori sa stiu care sunt mai ieftine din punctul asta de vedere (exceptie VW de care se stie)? Am auzit si de Audi A3 ca ar avea piese ieftine dar nu sunt sigura si as fi curioasa sa mai aud pareri in privinta asta. Mersi!
alynn_coco
Din cate stiu daca vrei sa-ti iei o masina straina te costa foarte multi bani piesele. Mai ales pentru masini de genul Audi. Are o cunostiinta un ford focus si la un moment dat a avut niste probleme cu unul din faruri. Dupa ce a fost la service, a schimbat un cauciuc de acolo de la far si a costat un milion si ceva un cauciuc. Asa ca nu recomand. La momentul actual masina care are piesele cele mai ieftine este Cielo. De la foarte multi proprietari am auzit ca sunt si fiabile.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.