Help - Search - Members - Calendar
Full Version: As putea pune un volan de audi A4(1998-2001) pe o dacie papuc?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Dacia > Berlina/Break/Pick-up
bogdansoare
Salut!
Vreau cateva sfaturi daca s-ar potrivi sau daca nu daca ar fi posibil in vreun fel.
acesta este volanul:http://www.okazii.ro/alte-piese-auto/volan-cu-airbag-audi-a-4-a6-fara-taxe-de-expediere--a122756332
RD-Woo
QUOTE (bogdansoare @ Jan 30 2013, 06:38 PM) *
Vreau cateva sfaturi daca s-ar potrivi sau daca nu daca ar fi posibil in vreun fel.


De ce ai face chestia asta..? dry.gif unul de nova/solenza nu-i mai potrivit? unsure.gif
nu stiu cum arata coloana de directie a daciei, insa nu cred ca volanul de audi potriveste fara modificari.. pinch.gif
nelamurirea ta imi aduce aminte de unele versuri ale trupei parazitii... laugh.gif drive.gif
HalbaSus
Prima mea masina a fost supernova (destul de apropiata ca design de papuc), a treia masina a fost audi A4 B5 (genertatia la care te referi tu), ochiometric vorbind iti spun ca e foarte improbabil sa se potriveasca volanul de la una la alta, desigur nu am desfacut volanul de pe niciuna din ele... si da, si eu mi-am adus aminte de parazitii biggrin.gif
carsdeal
Hai frate vorbesti serios, cum sa pui volan de Audi pe Dacia, si papuc smile.gif)...mai bine ai strange bani si ti-ai lua ceva mai bun, o masina mai buna, dacie daca nu ai bani de altceva, dar fiecare cu alegerea lui si cum ii place sa arate masina..biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.