Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Curiozitate
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda
laurentiu34981
Am si eu o intrebare ptr.cei care si-au cumparat o Skoda fabia ...
Ati primit-o cu covorase sau fara? :roll:
stefan_ieu
Fabia vine FARA covorase la orice model de echipare.
La majoritatea masinilor covorasele se platesc separat.
James Kilowatt
In franta la carrefour un set de covorase fara pretentii costa 4E. Decat sa le speli mai bine le schimbi laugh.gif
G e o r g e
mutat la skoda
laurentiu34981
Sa inteleg ca nu sunt foarte scumpe...
G e o r g e
in romania costa de la 50E in sus :evil:
Alex-F1
QUOTE(stefan_ieu)
Fabia vine FARA covorase la orice model de echipare


:shock: :shock: :shock: Ba sa-mi trag nervu'....ce jenanta treaba....acusica o sa ti-o dea fara CD sau roata de rezerva sau chiar fara volan :evil: Nasooooollll....... :cry:

ALEX
G e o r g e
nu te mira , ca eu am primit ceva optionale lipsa pe fostul golf :evil:
laurentiu34981
Traiam cu impresia ca Skoda este o firma care se respecta. :shock: Daca ar veni doar fara covorase...e ok! :cheers:
Catalin35637
Ciao,
sunt modele pentru care platesti roata de rezerva, de ex la noua Octavia daca nu vrei roata de rezerva iti scade ceva din pret si iti da un chit de reparare care e de 3 ori mai scump decat roata, iar despre CD cam platesti pe orice masina


QUOTE(Alexandru30535)
QUOTE(stefan_ieu)
Fabia vine FARA covorase la orice model de echipare


:shock: :shock: :shock: Ba sa-mi trag nervu'....ce jenanta treaba....acusica o sa ti-o dea fara CD sau roata de rezerva sau chiar fara volan :evil: Nasooooollll....... :cry:

ALEX
Liviu-98
Si eu zic ca treaba asta cu covorasele bagate la optionale e o treaba cel putin meschina, ca sa nu zic de tot rahatu'. :shock: Adica iei masina de 10 - 20.000 EUR sau chiar mai mult si la banii astia nu ai nici covorase de 35 sau 45 EUR. Treaba asta este aproape generalizata la Skoda, VW, Seat, Daewoo, si multe altele. Mai bine ar mai pune acolo la pret banii astia si ar baga covorasele la dotari standard. Sau le-ar baga la "oferte", sa-ti ia ochii. Nu ca ar costa o avere, dar e chestie de reclama! Pe de alta parte, nu cunosc nici un cumparator potential care sa ia masina fara covorase. Eu ma aflu in situatia asta si o sa dau banii, ca n-am ce face, daca nu cumva ma iarta si le primesc asa ... cadou. Acu' 4 ani cand mi-am luat masina covorasele erau tot cu bani, dar le-am primit "cadou" de la dealer. Acu' nu stiu daca o sa mai am aceeasi "bafta"?! Iar covorasele alea universale si ieftine sunt de multe ori de o calitate destul de proasta...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.