Help - Search - Members - Calendar
Full Version: skoda octavia 1,9 tdi 4x4 sau fara?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda
claudiu44
Buna ziua...m-am inregistrat in dorinta de a primi sfat-uri..in a-mi lua o Scoda O ctavia 1,9 tdi break...sh pana in jur de 4500euro...sant in posesia unei,,,dacii 1,4 inj..din 2003...buna,,,dar vreau ceva m-ai bun...ac,abs esp.consum mic,spatioasa,incalzire buna.air bag.etc,,,ami recomandati 4x4?sau sa ma multumesc fara...ce ar trebui sa caut cand o iau de la om pe langa C.I.; km reali test service...tot in descriere functioneaza?...am usoare indoieli in ceea ce priveste injectoarele,turbina,,etc,,,eu fac in medie 10-12ooo/an dar nu am de gand sa o revand m-ai devreme de 5-8 ani...si Scoda o doresc undeva in an fbricatie 2002 minim...astept pareri prio si contra...diesel am avut rar ocazia sa conduc...am gasit asa Scoda 1,9 tdi ..2002 ..4x4 165000km...??pret 4350..neg,,s-a dat...era rezonabil ?astept pareii va multumesc frumos... unsure.gif
DORU
Merita 4x4 wink.gif

Ceea ce iti recomand:
- an fabr 2000-2004, nu mai noua;
- verificare VIN la reprezentanta;
- verificare pe tester, pe rampa si proba de drum;

Daca vei dori, te voi ajuta la momentul potrivit in a-ti alege o masina corecta thumbsup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.