Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ce amortizoare sa-mi iau?
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
Nazareno Gabrielli
Vreau sa-mi schimb amortizoarele si vreau sa aflu care sunt mai bune la raport calitate-pret. Imi iau ceva normal, hidraulice.
Am gasit la preturi apropiate Sachs si Bilstein. Astept pareri despre marcile astea si alte recomandari.
Am mai gasit Gabriel care sunt mai ieftine dar am vazut pe net ca sunt fabricate in India si nu prea am incredre in calitatea lor.
liviu8
Mircea, eu am folosit Boge pe fata iar pe spate Bilstein.Sincer,sunt mai multumit de bilstein,cu toate ca si cele boge sunt nemtesti.
Numai bine!
liviu8
Mircea, eu am folosit Boge pe fata iar pe spate Bilstein.Sincer,sunt mai multumit de bilstein,cu toate ca si cele boge sunt nemtesti.
Numai bine!
liviu8
Mircea, eu am folosit Boge pe fata iar pe spate Bilstein.Sincer,sunt mai multumit de bilstein,cu toate ca si cele boge sunt nemtesti.
Numai bine!
ALBERT29134
salut!

despre amortizoare, nu pot sa-ti spun decat ca am pe dacia mea 1300, pe spate, BILSTEIN, luate din vitan (noi) de aprox. 4 ani, si n-au nici pe dracu'

cand le-am cumparat marca asta mi-a fost recomandata de catre toti vanzatorii, cu toate ca erau mai ieftine decat MONROE sau altele.

sunt f. multumit de BILSTEIN.

noroc!
sandman
sachs sunt proaste. un prieten si-a luat si troncaneau dupa 20.000km dar folosite intens pe drum de tara.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.