Help - Search - Members - Calendar
Full Version: tuning kadett
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Exterior
torch
salut moshilor.

iaca mi-am luat un kadett 1.6, benzina, 4 usi. e cam obosit si as vrea ca in schimb sa-l fac sa arate bine. sunt din Brasov, iar la C&C mi-au cerut 3500 de euro (!!!!) pentru 2 spoilere si praguri. :shock: . e mult.
stiti pe careva in BV sau imprejurimi care face asha ceva (spoilere etc)?
Nazareno Gabrielli
E mult rau, frate. Vezi ca praguri se potrivesc si de alte masini, chiar si de Supernova si costa vreo 3 milioane. Trebuie sa ai un meserias care sa ti le aranjeze. Sunt multe Kadett-uri cu tunning care nu pot fi inmatriculate si proprietarii vand de pe ele. Mai bine iti iei piesele astea la mana a doua.
Cat ti-a cerut tie C&C mi se pare jaf la drumul mare. E mai mult decat costa masina ta.
torch
pai si pe oamenii cu kadett-uri tunate si care vand diverse unde-i gasesc??
CZY
NU dragutza, buba e cu cei de la C&C tuning care sunt cu nasul pe post de paratraznet, adica cat mai sus cu putinta. Sa se incurce ei cu un biet Opel? Prefera sa te sperie cu un pret prohibitiv si scapa de tine. Trebuia sa te incapatanezi si sa ceri oferta de pret oficiala. Sa vezi atunci ezitari :sign5:
madalina
Mergi la o alta firma de tuning. C&C vand scump si nu au nici-un fel de respect pentru clienti.
malin34426
Cu jumatate din banii aceia , faci un drum de Au sau Germ. , stai doua zile la un hotel langa un cimitir auto in care ai gasit un kadett bricolat ,
cumperi tot de pe el , ii platesti sa la monteze ,
si vi acasa cu alta masina .
ciobanu33567
Salut

Eu tocmai mi-am vandut kadetu meu drag cu 2500 E.
Nu am apelat la nici o firma de tuning ca sa-l aranjez
L-am facut eu si am pus fuflet la el si a iesit super futere

Mi-am pus scaune de piele pe el cu incalzire in scaune , o gramada de reglaje pe ele, scaunele de pe spate, le-am dat la un tapiter si le-am facut tot din pile ca alea de pe fata. Mi-am pus cotiera, mp3 player, niste neoane, etc.
ciobanu33567
poza 2
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.