Help - Search - Members - Calendar
Full Version: masini conduse
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
boss74
dacia 1310,vw passat1.9tdi,opel meriva1.3cdti,audi a4 2.0tdi,fiat grande punto 1.4...iar dintre toate cel mai tare este audi ai tot ce vrei la el...
AlexTM
Absolut.
Ma rog, nu chiar tot ce vrei. As fi vrut sa aiba si o masina de expreso, sa-mi fac o cafea si ce sa vezi, n-avea.
Am auzit insa ca ultimele de modele de Fiat au.
DORU
1. masina spalat semi-automata
2. masina de gaurit
3. masina tuns iarba

Restul le-am soferit, nu condus biggrin.gif

Topicul acesta este pueril tare, care ii rostul sau ?
solmar
Ba nu Dorule, e un topic bun. Trebuie sa stim ce conduc altii.
Uite, eu, de pilda am condus masina mea si am mai condus si alte masini: masina firmei, de fapt masinile firmelor pe la care am dat cu sapa, iar cateodata am condus si masinile prietenilor mei. Iar lista poate continua. Cred ca as putea sa impart lista si altfel: masinile mele si masinile altora.
getodac
Ca sa aiba un rost, am putea de exemplu sa spunem care e cea mai "tare" masina pe care am condus-o fiecare vreodata, pentru mine "cea mai cea mai" a fost asta: biggrin.gif cu ea am descoperit placerea de a conduce, e greu de descris in cuvinte emotiile ce le-am avut la volanul ei, nici dupa 10 ani de stat pe tusa (fara masina si permis) nu am regasit aceleasi sentimente cand m-am suit prima data in golful meu special smile.gif
RD-Woo
QUOTE (getodac @ Nov 2 2012, 02:59 PM) *
cea mai "tare" masina pe care am condus-o fiecare vreodata, pentru mine "cea mai cea mai" a fost asta:


Renault Fuego.. intersanta masina cool.gif ce motor avea?
getodac
1.6, 72CP, fabricat in '86, dar eu l-am condus in '98... pff ce vremuri 20 de ani tanar fara obligatii smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.