Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Sfat Masina SH.
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
dementhor
Vreau sa cumpar o masina cu 3000 de euro care sa ma ajute ,sa ma deplasez pe unde am nevoie.NU ma pricep cam deloc la masini motoare performante etc de aia vreau niste sfaturi.Ma intereseaza sa am un consum de maxim 8 la suta.Ce e mai bine diesel sau benzina?Am vazut ford mondeo din 2002\2003 la banii astia se merita?Nu ma intereseaza sa rupa asfaltul nici nu se poate la banii astia si nici nu rulez multi Km pe an conduc doar prin oras...Indrumati-ma va rog intr-un fel sau altul spre niste modele
getodac
QUOTE (dementhor @ Jun 18 2012, 08:55 PM) *
Vreau sa cumpar o masina cu 3000 de euro care sa ma ajute ,sa ma deplasez pe unde am nevoie.NU ma pricep cam deloc la masini motoare performante etc de aia vreau niste sfaturi.Ma intereseaza sa am un consum de maxim 8 la suta.....


Masina cu motor performant si consum de maxim 8 nu o sa gasesti niciodata la 3000 de euro.
Mircea104901
1. Conduci doar prin oras
2. Nu faci multi km pe an
3. Nu vrei sa "rupa afaltul".

Parerea mea: cauta o masina pe benzina, motor pana in 1,4l. (Ex:Renault Clio din 2006 pe autovit 2950eur).
dementhor
Am gasit ford focus hatchback 1.6 din 2003 .O parere despre modelul asta?
DORU
O masina buna la vremea ei...insa merita sa o verifici in service si la proba de drum thumbsup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.