Help - Search - Members - Calendar
Full Version: reparatii si intretinere cutii transmisii automate
Masini.ro Forum > Bazar > Dealeri - magazine auto
www.cutiiautomate.ro
BUNA ZIUA
SUNTEM O COMPANIE CARE DORIM SA NE OCUPAM EXCLUSIV DE TRANSMISII AUTOMATE DE MASINI.
DESCHIDEM ACEST NOU TOPIC PENTRU A VENI IN SPRIJINUL MEMBRILOR ACESTUI FORUM.FIIND MEMBRII AI ATSG SUA (CEL MAI PRESTIGIOS INSTITUT DE TRANSMISII AUTOMATE),CREDEM CA PUTEM SA OFERIM CONSULTANTA,SA REMEDIEM SI SA INTRETINEM APROAPE ORICE TRANSMISIE EXISTENTA PE PIATA DIN ROMANIA.AM DESCHIS DISCUTII SI CU PARTEA ADMINISTRATIVA PENTRU CA IMPREUNA CU DANSII SA CONCEPEM UN SISTEM PERSONALIZAT DE BONIFICATII SI DISCOUNT CATRE MEMBRII FORUMULUI.PENTRU ORICE PROBLEMA NU EZITATI SA NE CONTACTATI PE FORUM SAU LA ADRESA OFFICE@CUTIIAUTOMATE.RO.
www.cutiiautomate.ro
Buna ziua,
Ne cerem scuze dar momentan site-ul este in lucru,va fi gata cat de repede posibil,dar orice nelamurire aveti legata de transmisiile automate ne puteti trimite pe mailul nostru office@cutiiautomate.ro iar echipa noastra va va ajuta in orice problema.va multumim.o zi frumoasa
www.cutiiautomate.ro
Buna Ziua,
Va atasam pentru cei care au cutii automate,lista codurilor de eroare a transmisiilor automate.
www.cutiiautomate.ro
Buna ziua,
Asa cum am obisnuit,in fiecare saptamana sa va atasam documentatie legata de transmisiile automate.Aveti atasat o lista cu fluidele trasmisiilor automate.va multumim.O zi frumoasa
www.cutiiautomate.ro
Buna ziua,
Pentru totii membrii acestui forum discountul este urmatorul:
10% discount la Revizie Transmisie Automata
5% discount la Reparatii Transmisii Automate
5% discount la Achizitionarea de la noi a Pieselor de Cutii Automate.
Va multumim.O zi frumoasa

Bucur Catalina
Cutii Automate
office@cutiiautomate.ro
Bd Gh Titeica nr 85-87-Fabrica Taxi Glucoza
www.cutiiautomate.ro
Buna ziua
www.cutiiautomate.ro
PROIECT UMANITAR
Buna ziua,
Din dorinta de a veni in sprijinul persoanelor cu dizabilitati locomotorii,compania noastra ofera un program special creat pentru acestia.Acest program consta in oferirea de suport tehnic si manopera gratuita la orice tip de cutie automata pe care o foloseste exclusiva persoana respectiva.Am aprecia foarte mult daca membrii forumului si administratorii ar promova aceasta initiativa a noastra.


DORU
Getodac, tu ar trebui sa fii interesat direct ma gandesc smile.gif

Laudabila initiativa !
www.cutiiautomate.ro
Buna ziua

QUOTE (www.cutiiautomate.ro @ Jun 22 2012, 07:59 AM) *
Buna ziua

www.cutiiautomate.ro
Buna ziua, Oferta diagnoza auto computerizata: pentru toti clientii care detin autoturisme cu transmisie automata diagnza GRATUITA iar pentru toti ceilalti diagnoza totala computerizata la pretul de 50 de ron.Va multumim.O zi frumoasa
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.