Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Un sfat pentru achizitionarea unei masini ...
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
narc00tic
Salutare . Am tot citit pe forum inainte de a scrie acest mesaj ... As dori sa ma puteti ajuta si pe mine cu un sfat la achizitionarea unei masini pana in 5000 de euro ... sunt nehotarat tare ... Masina nu o iau pentru transport marfa sau ceva , plimbare si cam atat ... Consum mic si cai putere cat de cat acolo 100 ar fi perfect ... Ma uitam la urmatoarele tipuri de masini si va rog sa va spuneti parerile ... Pana atunci va intreb diesel sau benzina ??

Modelele : opel astra h, ford focus, passat, golf, ... sau imi puteti spune voi spre oricare alt model sa ma indrept ... si daca se poate usor de intretinut ... fara costuri mari ... Respect !

Titi1988
QUOTE
Am tot citit pe forum inainte de a scrie acest mesaj


nu prea cred..mai este discutia asta in vreo 3 sau 4 topicuri de la sectiunea masini.ro / versus. Cauta si acolo si dupa ceea hai cu intrebari. Nu iti raspunde lumea pentru ca se satura sa dea aceleasi raspunsuri de 100 de ori pe 100 de topicuri. nu o lua in nume de rau succes la citit!
emilia87
Dintre cele amintite de tine, as prefera golful. Mi se pare mult mai frumoasa, cel putin ca design..
habibi
opel astra h 1.6 este un motor care si-a dovedit fiabilitatea .atentie mare de unde cumperi.graba strica treaba.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.