Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Noul MAGAZIN KLAUS CAR! PIESE AUTO IEFTINE SI DE CALITATE
Masini.ro Forum > Bazar > Vanzari - cumparari piese auto
Klaus00
Klaus Car. Ce reprezinta?? Este o intrebare pe care toti ne-o punem imediat ce vedem numele.. dar am sa va explic in cateva cuvinte.

Reprezinta ajutorul pentru toate categoriile de clienti, aici puteti gasi piese originale, ieftine si de buna calitate. La noi gasiti toata gama de marci auto , a fost infiintat cu scopul de a oferi clientilor sai o modalitate utila si usor accesibila de a cauta si comanda produsele dorite.

Avand experienta necesara suntem specializati in vanzarea pieselor auto aftermarket de import pentru orice marca si model de autoturism si de aceea ne propunem ca, impreuna cu dumneavoastra, sa gasim cele mai bune solutii pentru autovehiculul dumneavoastra astfel incat sa puteti petrece cat mai putine ore cu masina in service.

Contact
Mobil: +40 723 390 087 ClaudiuMitoiu@klauscar.ro
Mobil: +40 727 401 306 office@klauscar.ro
Mobil: +40 741 166 136 office@piese-auto-opel.ro
Mobil: +40 741 166 134
Mobil: +40 769 646 181
Mobil: +40 785 099 209


www.piese-auto-originale.ro



Locatie
Va asteptam oricand la sediul nostru
Str. Siminocului,Nr.28,Sector 3 Bucuresti

Program Lucru:
Luni-Vineri: 09:00 - 18:00
Sambata: 09:00 - 13:00
mihai508
intradevar este un magazin foarte bun!!! am cumparat pentru perioada de iarna cauciucuri si am primit cadou 2 sticle de lichid de parbriz de buna calitate.. produsele mi-au fost trimise prin fan curier in cel mai scurt timp..

foarte bun acest magazin! VA RECOMAND..
Klaus00
Iti multumil domnul Mihai.. nea facut placere sa colaboram cu dumneaostra!!
Va mai asteptam pe la noi la magazin si cu alte oferte incredibile..

Visit My Website
James Kilowatt
Se muta la bazar.

Apropo, clonarea e afurisita de catre BOR si de catre moderatori!
BRAM2002
Super firma!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.