Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Vand Subaru Outback diesel 2.0 2009 97000 km
Masini.ro Forum > Bazar > Vanzari masini
M A R I A N
Cumparata de mine de la Subaru Iasi, revizii numai la Subaru Brasov.
Fara probleme, ingrijita, mers in concedii, in special in afara.
Autonomie cu un singur plin de motorina =1000 km (mers 110-120 km/h)
Dotari: tractiune integrala, ABS, controlul tractiunii, controlul stabilitatii, airbag-uri frontale, laterale, perdea, magazie 6 CD-uri, scaune incalzite, cruise control, reglare climatronic separat stanga dreapta, scaun reglabil electric
Anvelope de iarna si de vara si bare portbagaj Thule.
Pret 17900 euro negociabil
M A R I A N
Tel 0756 850 738
iHondafan
masina e relativ noua, nu pierzi vanzand-o acum? de regula cea mai abrupta devalorizare e in primii 2-3 ani. daca o mai tii 2 ani ai putea sa o vinzi la o suma apropiata de cea de acum.
OvidiuH
Foarte spatioasa. Spor la vanzare.
M A R I A N
Multam, Ovidiu.

iHondafan, eu am facut o megaafacere pentru ca la sfarsitul lui 2008 si inceputul lui 2009 incepuse criza si cei de la Subaru s-au isterizat putin pentru ca ramasesera cu un lot nevandut de Outbackuri diesel. Au decis ca e periculos sa pastreze pretul de 33000-34000 euro, probabil si ca dieselul boxer era ceva foarte nou, si au scazut la ~23000 euro cu TVA inclus. Eu, impreuna cu cativa colegi de pe forum am avut noroc. Dupa aia, au crescut la loc pretul, dat fiind si ca dieselul s-a dovedit in timp a fi extraordinar.

Deci ca sa-ti raspund, nu pierd foarte mult. Vreau in loc neaparat ceva cu cutie automata pentru ca incep sa imbatranesc. biggrin.gif
iHondafan
bafta!
mihaimilk
QUOTE (M A R I A N @ Oct 17 2012, 03:58 PM) *
Deci ca sa-ti raspund, nu pierd foarte mult.


Stai ca inca n-ai vandut-o whistling.gif
M A R I A N
Pretul s-a redus pentru Subaru la 14300 euro, masina a ajuns la 97000 km intre timp
Tel 0756 850 738
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.