Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ww tuareg sau nissan patfinder
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
pred

am 350 000 de mi de km facuti cu masina si sincer am reusit am o mare antipatie pentru marca ww datorita posesorilor
am postat asta deoarece ,sincer cei mai .... in trafic sunt posesorii de ww , din pacate numai intr-o zi am avut 2 evenimente generate de acesti mandrii posesori de masini
unul ma claxona si fleshuia ca merg prea incet altul l-am evitat la limita de un accident cu urmari nasoale(i-l loveam din lateral)pt. ca mi-a iesit in fata pe dn1 fara sa se asigure total(pana si soferii din spate au claxonat la el)

pe scurt ww-ganistilor v-as trage o mare injuratura dar nu-mi permite forumul :-) , in schimb va dau dedicatie :
http://www.youtube.com/watch?v=N68nWerJDV8...feature=related
T u d o r
Tu chiar crezi ca masina are vreo legatura cu proprietarul?
Titi1988
Ce scop are acest topic???? Mi se pare o aberatie..
Mariustom
Pred, îți înțeleg frustrarea, dar poți să-mi explici legătura dintre titlul topicului și mesajul inițial ??? confused.gif unsure.gif

Dacă în decurs de 2 zile nu se clarifică situația, acest topic se va închide. Nu se va șterge, va rămâne ca ... mărturie a indignării lui pred biggrin.gif
ninja.gif
solmar
Pred,
de curiozitate, cu posesorii de Maybach cum te impaci!?
solmar
Oricum, bine ai facut ca ne-ai spus de astia doi cu VW. Noi stim cine sunt si o sa luam masuri drastice, care merg pana la interzicerea accesului pe drumurile publice! Pe forumuri sunt ca si exclusi... Dar cred ca stiai asta, ca altfel nu ne spuneai. Poti, te rog, sa ne spui macar culoarea masinilor sa mai selectam din ei? Daca le-ai luat numarul e si mai bine, ca mergem la sigur. Apropos, amandoi aveau Touareg? Ca am cativa prieteni... sa stiu sa nu mai vorbesc cu ei pana nu aduc dovada ca nu erau ei.
getodac
pred cum stai cu sentimentele fata de cei cu bmw-uri inmatriculate in Bulgaria? Sau fata de blondele cu suv-uri? Sau fata de pensionari cu dacia 1300? Sau fata de cei care conduc dube? Sau fata de scuteristi?
In cei 350.000 km la volan nu ai gresit niciodata? Apropos cu ce masina i-ai facut? Oricum daca ti-ai facut cont doar ca sa-ti versi frustrarea pe soferi de vw..... la multi ani!!!
Mariustom
Terminați, nimeni nu-i perfect ! thumbsup.gif
Nu mai aruncați cu pietre ...

Omul a avut vreun incident ce se putea termina nasol și a răbufnit pe forum. Nu e singurul care a făcut asta. Acum, dacă îi înfierează pe cei ce conduc VW e vina lui că generalizează.
Dar nu e cazul să-l "biciuim" pt asta. E destul "o palmă" smile.gif
ninja.gif
Titi1988
Poti sa ii zici unde a gresit din punct de vedere gramatical ca sa nu o mai faca alta data. dar sincer.. nu cred ca o sa mai posteze. Chiar, hai sa postam fiecare cate o greseala. incep eu:
QUOTE (pred @ Jan 2 2012, 10:04 PM) *
am 350 000 de mi de km facuti


corect : mii

NEXT
getodac
QUOTE (Mariustom @ Jan 3 2012, 07:34 AM) *
Pred, îți înțeleg frustrarea....

Eu nu pentru ca a generalizat si a bagat in aceasi oala pe toti ce conduc vw, poate-l consiliezi si-l aduci pe drumul cel bun, experienta ta de viata te recomanda ca fin psiholog thumbsup.gif

QUOTE (Mariustom @ Jan 3 2012, 11:55 AM) *
Terminați, nimeni nu-i perfect ! thumbsup.gif
Nu mai aruncați cu pietre ...

Nimeni nu a aruncat cu pietre Marius dar n-ai vrea sa-mi imprumuti pusca ce o lustruiesti pentru viitorul tau ginere? whistling.gif

De fapt cred ca doar vrea sa aibe cat mai multe vizualizari la filmuletul postat deja pe doua topicuri din aria asta, culmea cu un idiot posesor de vw, dar asta nu inseamna ca asa sunt toti.
Mariustom
Getodac, pt că a generalizat, am și zis că-i vina lui. Dar nu fiți și voi ulii ...

Referitor la pușcă:
- nu-i dau luciu pentru viitorul ginere;
- nici n-o folosesc contra viitorului ginere, că n-ar mai fi ... nici viitor și nici ginere 36182451.gif

Adică nici nu i-o dau (pușca tongue.gif) nici n-o folosesc contra viitorului ginere, ăla va fi ... Alesul biggrin.gif bicycle.gif whoops.gif
ninja.gif
T u d o r
Sa fi vazut voi reactie daca era vorba de soferii de Forduri. laugh.gif La multi ani Marius. thumbsup.gif Deci nu mai lustruiesti pusca? biggrin.gif
solmar
O ghintuieste!
Mariustom
CITAT( T u d o r @ Jan 3 2012, 03:28 PM) *
... Deci nu mai lustruiesti pusca? biggrin.gif

La Mulți Ani și ție thumbsup.gif
N-ai fost atent la detalii: am zis că n-o folosesc nici pentru nici contra viitorului ginere.
Chestia e că ... până ajunge un posibil viitor, prima oară e o posibilă ... țintă whistling.gif

Dacă zicea ceva de șoferii de Forduri, era demult ... delete 36182451.gif
Glumesc, era doar o țintă ... biggrin.gif
ninja.gif
adrian_r5
QUOTE (solmar @ Jan 3 2012, 10:17 AM) *
bine ai facut ca ne-ai spus de astia doi cu VW.


QUOTE (Mariustom @ Jan 3 2012, 01:55 PM) *
îi înfierează pe cei ce conduc VW


QUOTE (getodac @ Jan 3 2012, 02:53 PM) *
a bagat in aceasi oala pe toti ce conduc vw


Eu nu inteleg de ce bagati voi VW in discutie cind omu' s-a referit clar la ww:

HalbaSus
@Marius:


@solmar: e inutil sa specifice culoarea, toate vw-urile sunt vizate... inclusiv cele pe care scrie ww...
T u d o r
Cre'ca de Wartburg zicea. Si eu am remarcat agresivitatea astora in trafic, ei si cei cu Warszawa sunt cei mai rai. Probabil i-a bagat la comun si a prescurtat asa sa intelegem noi mai bine.
ganeai
Ma scuzati eu detin vw Touran, mai pot sa stau si eu pe aici?, sau nu ma mai primiti si ma bagati in aceiasi oala cu aia doi drive.gif 36182451.gif 36182451.gif 36182451.gif

, omg...
adrian_r5
QUOTE (ganeai @ Jan 4 2012, 12:34 AM) *
eu detin vw

stai linistit ... problema e cu ww tongue.gif
solmar
QUOTE (ganeai @ Jan 4 2012, 12:34 AM) *
Ma scuzati eu detin vw Touran...

Perfect, avem un job pentru tine. Il pandesti pe individ si cand il vezi il flasuiesti si-l claxonezi! Sa se invete minte! Cum iti dai seama ca e el? Simplu, e putin stresat cand vede WW-uri pe strada!
danutv
Imi cer si eu scuze, detin un VW Golf 4
Primul lucru m-am uitat la profilul colegului revoltat sa vad din ce oras este, ma intrebam daca mai merg cu masina la servici.
Acum vad ca nu era vorba de VW-nisti, m-am linistit.
Mariustom
CITAT(Mariustom @ Jan 3 2012, 09:34 AM) *
Pred, îți înțeleg frustrarea, dar poți să-mi explici legătura dintre titlul topicului și mesajul inițial ??? confused.gif unsure.gif

Dacă în decurs de 2 zile nu se clarifică situația, acest topic se va închide. Nu se va șterge, va rămâne ca ... mărturie a indignării lui pred biggrin.gif
ninja.gif

Nu s-a clarificat nimic din partea inițiatorului topicului, așadar gata cu bășcălia.
Close !!!
ninja.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.