Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mazda 323 /87-2003
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Mazda
cmzcs
bine v-am gasit ! sunt detinatorul unei masini mazda 323 , deocamdata sunt multumit de dansa , vad ca acest model este rar pe aici .
cmzcs
Dc. am postat ani 87-2003 ptr. ca atat sau fabricat , sper sa fiu de folos pe aici cum sunt pe multe forumuri, asta cu permisiunea admin / moderatori , pot raspunde la multe pb. despre acest model , cat si daca se poate posta manuale, etc , ptr. multi de pe aici pe care i-am vz. inregistrati ma cunosc , si vb asta din toata tara detinatori de Mazda , ok .. vorba multa saracia omului ,eu sunt mai direct cat mai scurt si la obiect , Costea sunt .
cristian_20
este adevarat ce spune costea .. eu unul il cunosc personal si chiar se pricepe la mazda smile.gif bine vam gasit si yo pe acest forum
RUE
eu o sa mi iau o mazda 3 peste cativa ani cand va costa f putin la sh cele din 2005 ;-)
turicaflorin
QUOTE (cmzcs @ Dec 24 2011, 11:55 AM) *
Dc. am postat ani 87-2003 ptr. ca atat sau fabricat , sper sa fiu de folos pe aici cum sunt pe multe forumuri, asta cu permisiunea admin / moderatori , pot raspunde la multe pb. despre acest model , cat si daca se poate posta manuale, etc , ptr. multi de pe aici pe care i-am vz. inregistrati ma cunosc , si vb asta din toata tara detinatori de Mazda , ok .. vorba multa saracia omului ,eu sunt mai direct cat mai scurt si la obiect , Costea sunt .

am cumparat si eu recent un 323f din 96 si as avea o problema la ea.imi consuma cam 8 la suta afara.as dori sa stiu cum as putea remedia problema.am motor de 1,5 benzinar.bujiile leam schimbat am verificat si debitmetrul.motorul merge frumos rotund,nu prea are sprint decat daca il duc in turatii mari pe la 4000 5000.imi puteti da vreo sugestie?cu stima
turicaflorin
QUOTE (turicaflorin @ Sep 24 2012, 10:46 AM) *
QUOTE (cmzcs @ Dec 24 2011, 11:55 AM) *
Dc. am postat ani 87-2003 ptr. ca atat sau fabricat , sper sa fiu de folos pe aici cum sunt pe multe forumuri, asta cu permisiunea admin / moderatori , pot raspunde la multe pb. despre acest model , cat si daca se poate posta manuale, etc , ptr. multi de pe aici pe care i-am vz. inregistrati ma cunosc , si vb asta din toata tara detinatori de Mazda , ok .. vorba multa saracia omului ,eu sunt mai direct cat mai scurt si la obiect , Costea sunt .

am cumparat si eu recent un 323f din 96 si as avea o problema la ea.imi consuma cam 8 la suta afara.as dori sa stiu cum as putea remedia problema.am motor de 1,5 benzinar.bujiile leam schimbat am verificat si debitmetrul.motorul merge frumos rotund,nu prea are sprint decat daca il duc in turatii mari pe la 4000 5000.imi puteti da vreo sugestie?cu stima

sau eventual un nr de telefon sau o adresa de mail sa putem comunica direct nu aici
sosouaky
QUOTE (cmzcs @ Dec 24 2011, 10:37 AM) *
bine v-am gasit ! sunt detinatorul unei masini mazda 323 , deocamdata sunt multumit de dansa , vad ca acest model este rar pe aici .

buna ziua. spunem daca mazda detinuta de tine e automata si cum folosesti treapta S. si L. MERSI
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.