Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Masina de vis
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Audi
Zsolt28851
Pentru fanii Audi. As accepta si eu unul smile.gif
Zsolt28851
inca unul
Zsolt28851
Ultimul
Silviu31014
vrei sa ne enervezi? ai reusit! nici macar nu vom vedea pe strada asa ceva!!
Super masina!
Bentru cei care au betrol, mai! laugh.gif
Doru25169
Am inteles, pozele astea vorbesc de la sine, e doar bentru cei cu betrol, mai!

Dar daca tot mi-ai stricat ziua da si tu cateva date tehnice, chiar daca nu sunt un impatimit Audi.
Daca ar fi sa ma iau dupa numarul de guri de evacuare (4 la numar) eu as zice ca sunt ~12 purcelusi si o crescatorie cai laugh.gif
Nicoara42623
va dau eu detaliile:

dupa cum se vede si din poze masina este preparata de MTM adica MOTOR TEHNICHE MEYER din Germania si este unul dintre cei mai NEBUNI teneri Audi (www.mtm-online.de). Masina a fost realizata ca un exercitiu de stil mai mult datorita culerii sale care este cromata din cauza ca ea nu poate fi inmatriculata; va dati seama de ce.

Motor V8 4.0 TDI 315 CP
Jenti MTM Bimoto 19"

pentru mai multe detalii vizitati siteul dat mai sus.

smile.gif)
ionel50571
O fi cum o fi masina cu "betrol" pentru arabii care s-au nascut deasupra panzei de titei si stau degeaba toata ziua...cu conditia sa le merga sondele din curte...
dar ce ziceti de Q6?
au lansat si site-ul de rigoare pt. promo: www.audi.com/q7globe

Pe cat punem pariu ca sunt deja si niste romanashi shmecherashi care s-au inscris la el?

Nici nu se va lansa pe piatza bine, ca o sa vedeti deja unul, doua in Bucuresti, eventual cu numere de Ilfov, ca acum toti shmecherii cu masini bengoase au numere rosii cu IF...

De data asta vorbim de nababii care s-au nascut in casa cui trebuia si care stau degeaba toata ziua...cu conditia sa le mearga "comisioanele" si ilegalitatile....

________

Opel Vectra 2,0 DT din 1998, Audia A4 1,9 TDI din 2000
G e o r g e
mai sunt pe undeva pozele astea angry.gif micilor arheologi !
Zsolt28851
George, uita-te la data deschiderii topicului. Deci who was first?! arigato.gif
G e o r g e
pai nu asta e problema .

problema sunt micii nostri arheologi .

in plus , MERGE TOPICS pls smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.