Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Problema New Topic
Masini.ro Forum > Administrare > Admin www.masini.ro
cristi_i2
Sal, sunt nou pe forum, sper ca n-am deranat pe nimeni cu postul asta (am cautat un pic si nu am mai gasit asa ceva) si anume: Nu pot posta un anunt in rubrica Vanzari- cumparari

Eu scriu topicul dar el nu apare nicaieri (nici la mine in lista de topicuri nimic)
Astept un raspuns pentru aceasta problema
Va multumesc
T u d o r
Bine ai venit pe forum. smile.gif

Daca ai fi citit cu atentie regulamentul ariei in care ai postat, ai fi observat ca exista punctul 6. Atentie! Anunturile postate nu vor fi activate decat dupa ce sunt verificate de un moderator.. Ti s-a aprobat anuntul si el este de acum activ si vizibil.
cristi_i2
QUOTE ( T u d o r @ Oct 10 2011, 10:27 PM) *
Bine ai venit pe forum. smile.gif

Daca ai fi citit cu atentie regulamentul ariei in care ai postat, ai fi observat ca exista punctul 6. Atentie! Anunturile postate nu vor fi activate decat dupa ce sunt verificate de un moderator.. Ti s-a aprobat anuntul si el este de acum activ si vizibil.



Salut tudor si ms petntru raspuns

Acum da este vizibil dat postasem un anunt de vineri si abia marti a aparut si daia am crezut ca este vreo problema

Un moderator poate inchide tipcul
Problema s-a rezolvat multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.