Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ce masina sa cumpar ? buget 3000+ euro
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
GoogleMe
Asadar am pus mana pe niste bani si as vrea sa achizitionez o masina m-am uitat mult si cred ca o sa-mi iau un VW 4 pe benzina problema e ca am gasit 3 variante si nu stiu care sa o aleg smile.gif mie a treia imi place cel mai mult chiar daca e in 4 portiere ... mai astept pareri
Link1
link2
link3
Titi1988
sunt vreo 3-4 topicuri de versus de acest tip. la aceasta suma cel mai bine este sa cauti o masina intretinuta si cu carte service indiferent de marca si km. (daca se poate sa fie reali)
BaiatuldeCartier
QUOTE (GoogleMe @ Oct 7 2011, 02:13 PM) *
Asadar am pus mana pe niste bani si as vrea sa achizitionez o masina m-am uitat mult si cred ca o sa-mi iau un VW 4 pe benzina problema e ca am gasit 3 variante si nu stiu care sa o aleg smile.gif mie a treia imi place cel mai mult chiar daca e in 4 portiere ... mai astept pareri
Link1
link2
link3


daca te incanta pe tine golful e alegerea ta, eu daca as fi in locul tau m-as orienta catre ceva mai proaspat ca an, daca ai 3000 de euro cu siguranta poti sa mai faci rost de inca 500 si sa iti iei ceva din 2002-2003
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.