Help - Search - Members - Calendar
Full Version: cateva lamuriri despre Subaru
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Subaru
liviu8
Ma intereseaza Subaru Impreza si as vrea sa aflu cat mai multe detalii despre ea.De fapt, sunt interesat sa aflu care sunt preturile acestei masini si pentru ce versiuni.Stiu ca George este pasionat de aceasta masina insa cu siguranta nu este singurul.Multumesc!
G e o r g e
incearca www.subaru.ro
desi mi se pare ca au scos preturile de pe site.
au introdus o noua varianta : impreza 2.0 aspirat 125 pana in 16k cip.

pentru date tehnice complete incearca www.subaru-global.com

un WRX este pe la 21500 , un STI este pe la 29500, un 1.6 este pe la 12500, iar un 2.0 aspirat pe la 15500.

demaraje (ca astea nu sunt trecute pe subaru-global)
1.6:12.3
2.0:10.5
WRX:5.9
STI:5.5
f1anatic
demaraje (ca astea nu sunt trecute pe subaru-global)
1.6:12.3
2.0:10.5
WRX:5.9
LEGACY GT 5.8
STI:5.5

Brother George...merci. Acum stiu pe cine pot supara pe strada.

Sincer, eu am intzeles ca Mitsu Lancer Evo este cam 4.8 s % si deci ma asteptam ca Suby WRX STI sa fie mai vinjos de 5.5 Oricum publicatztii respectate din State au zis ca Legacy GT face WRX-ul.[/b]
G e o r g e
lancer evo VIII are demaraj in 6.1 s :bounce:
bogdan47077
QUOTE(f1anatic)
demaraje (ca astea nu sunt trecute pe subaru-global)
1.6:12.3
2.0:10.5
WRX:5.9
LEGACY GT 5.8
STI:5.5

Brother George...merci. Acum stiu pe cine pot supara pe strada.

Sincer, eu am intzeles ca Mitsu Lancer Evo este cam 4.8 s % si deci ma asteptam ca Suby WRX STI sa fie mai vinjos de 5.5 Oricum publicatztii respectate din State au zis ca Legacy GT face WRX-ul.[/b]


oare de ce s-or alerga oamenii la liniutze cu lancer sau wrx? astea sunt masini de mers tare-n curbe!
tot respectul pe Legacy!!! asta da masina de impune respect pe autostrada..dar la o portine de drum Cheia-Brasov sau Posada..nu stiu daca mai impune asa respect pt un WRX (STI)...singurlu care ia-r crea prob poate ar fi un GT@ sau Turbo de la Porsche...nu?
sau gresesc???
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.