Help - Search - Members - Calendar
Full Version: MARE ATENTIE!
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Honda
elenatmt
DETIN ACEASTA MASINA DE DOI ANI DEJA SI AM FOST CHIAR MULTUMITA PINA ACUM DOUA SAPTAMINI CIND AM SIMTIT IN TIMPUL MERSULUI PE AUTOSTRADA CA ARE JOC VOLANUL.DUPA CITEVA ORE AM AJUNS CU MASINA IN SERVICE SA AFLU CE ARE SI AM RAMAS SOCATA SA AFLU CA SE DESPRINSESE VOLANUL IN TIMPUL MERSULUI SI AM AVUT MARELE NOROC CA IL MAI SUSTINEA TOTUSI AIRBAGUL ALTFEL AS FI RAMAS CU EL IN MINA CEEA CE LA 130KM/H AR FI PUTUT FI DRAMATIC .SURUBUL CARE TINE VOLANUL NU ARE NICI UN FEL DE BLOCANT SI DECI SE POATE DESURUBA ORICIND ASA CA SFATUIESC TOTI DETINATORII DE HONDA INSIGHT SA MEARGA CIT MAI CURIND LA UN MECANIC SA VERIFICE DACA MASINA LOR ARE VOLANUL ASIGURAT BINE SAU NU.
T u d o r
Ups... asta da problema. Te sfatuiesc sa scrii si la Honda Romania si la Honda Europe si sa le prezinti problema, astfel ar putea incerca sa vada daca nu e o problema generala sau la tine s-a intamplat sa nu aiba piulita autoblocanta. Exista posibilitatea ca masina sa fi fost reparata sau sa fi intervenit cineva la volan care sa nu fi stiut ce trebuie acolo?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.