Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ajutor numere masini
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
H4cK3r
am si eu nevoie de ajutor din partea voastra.daca aveti la masina numarul XX-xx-ATI,XX-xx-UBE sau XX-xx-SCC,ati putea face o poza si sa mi'o trimiteti printr'un link?caut aceste numere prin tot bucurestiul si n'am gasit,si vreau sa le pun unu langa altu,sa formez o propozitie tongue.gif.merge si aty.
James Kilowatt
Vezi ca poate se gasesc undeva placi de inmatriculare de facut cu autocolante, si iti poti face ce numar vrei smile.gif

SCCUBEATI? biggrin.gif
Titi1988
Ii ceva declaratie de dragoste jk.. Tu ai trecut de perioada asta laugh.gif
solmar
Daca tai primul A si ultimul C ramane "TI UBESC"... Intelege ea! Daca nu intelege atunci raman plimbarile, inelele, cerceii, hainele de firma, hainele de blana, masinile straine, i-phone4 alb sau un alt telefon roz, declaratiile de dragoste, dedicatiile muzicale (era sa scriu medicale), milioanele de sms-uri si nu in ultimul rand ghioceii si pralinele!
Titi1988
Le cam rezumi pe toate cu un te iubesc si un buchet de trandafiri rosii. Worked for me laugh.gif
solmar
Traducere la postul de deasupra: Daca-i ducem un buchet de trandafiri lui Titi si-i spunem ca il iubim se indragosteste de noi. Functioneaza sigur!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.