Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cumpar apartament in Bucuresti cu 2 sau 3 camere (centru sau nord)
Masini.ro Forum > Bazar > Talcioc
laurentiu
Adica intr-unul din cartierele 1 Mai, Chibrit, Bucurestii Noi, Pajura, Lujerului sau Parc Bazilescu. Pretul il stabilim in functie de starea generala a apartamenutului. Nu ma intereseaza prea mult utilitatile pentru ca am ceva idei cum as vrea sa-l aranjez. De pret vorbim pe PM, pe mail, tel sau daca va fi cazul, la fata locului. Daca vinde cineva sau daca stiti pe cineva care vinde va rog sa ma anuntati.
Mai multe info pe PM si mai departe vedem. smile.gif
Parioru
am eu unul de vanzare suna la numaru 0745789654
Apartament
QUOTE (laurentiu @ Jul 27 2011, 03:08 PM) *
Adica intr-unul din cartierele 1 Mai, Chibrit, Bucurestii Noi, Pajura, Lujerului sau Parc Bazilescu. Pretul il stabilim in functie de starea generala a apartamenutului. Nu ma intereseaza prea mult utilitatile pentru ca am ceva idei cum as vrea sa-l aranjez. De pret vorbim pe PM, pe mail, tel sau daca va fi cazul, la fata locului. Daca vinde cineva sau daca stiti pe cineva care vinde va rog sa ma anuntati.
Mai multe info pe PM si mai departe vedem. smile.gif


Daca se potriveste cumva, iata un link smile.gif E deja utilat, dar poate cine stie, chiar la asa ceva te gandeai si te-ar scuti de niste alergaturi tongue.gif

http://apartamentmogosoaia.wordpress.com/
laurentiu
Mda, interesant, desi nu e in Bucuresti. Am sa ma interesez sa vad care e treaba cu el.
Desi mai mult ca sigur nu se incadreaza la Prima Casa (autorizatia de constructie trebuie sa fia aprobata dupa aprilie 2010 - deci in opinia lui Boc un bloc construit in 2009 de exemplu este la fel ca unul construit in 1960).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.