Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ML 400 CDi
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Mercedes Benz
Andrei Suzuki
M-am plimbat si eu zilele trecute cu un Ml dasta si am ramas impresionat de calitatea sistemului audio.Din cate am vazut eu avea numai 4 boxe si 2 tweetere si cd player. Stie cineva ce marca esti sistemul audio?
G e o r g e
nu are cum sa aiba doar 4 boxe smile.gif

are cu siguranta mai multe si de calitate inalta !

ps forester 2.5T are si un mini subwoofer in spate :bounce:
Andrei Suzuki
Eu ti-am spus doar ce am vazut.Nu am stat sa ma uit prin toate colturile pt boxe,dar...daca cumva sunt numai alea 4 cum am vazut eu...sunt mai mult decat exceptionale.
Nazareno Gabrielli
Sistem audio Bose. Asa am vazut la alte ML-uri.
Grigore32898
BOSE CU SIGURANTA DAR SIGUR MAI AVEA SI ALTE BOXE
V l a d u t z
Iti zic eu ca nu are cum sa aiba doar 4 boxe :thumbdown:
Andrei Suzuki
Dar nici nu am zis ca ar avea doar 4.Am intrebat cate are.Am zis ca numai 4 am vazut eu.Si nu avea navigatie,era cd player simplu.
V l a d u t z
okay cred k e bose .. :
Iulian HondaFan
"Reuters / July 11, 2005

FRANKFURT -- DaimlerChrysler has booked more than 26,000 orders from western Europe for its Mercedes M-class SUV within a few days of the launch, the world's fifth-biggest carmaker said in a statement on Monday.

The new M-class, built in Vance, Alabama, went on sale in the United States in April and helped Mercedes-Benz post record sales for June.

Mercedes-Benz established the premium off-road vehicle segment in Europe in 1997 with the introduction of the first-generation M-class, of which around 650,000 were sold around the world. "

@Andrei. ML are optional Bose cu 9 difuzoare plus subwoofer. varianta simpla are intr-adevar numai 6 difuzoare (4 medii si basi si 2 tweetere).
Andrei Suzuki
DEci..cum ziceam..avea numai 4 si 2 tweetere. biggrin.gif
daniel70218
sigur bosse si are 8 boxe si 4 twetere
ionut83652
QUOTE(Andrei Suzuki)
M-am plimbat si eu zilele trecute cu un Ml dasta si am ramas impresionat de calitatea sistemului audio.Din cate am vazut eu avea numai 4 boxe si 2 tweetere si cd player. Stie cineva ce marca esti sistemul audio?


pe merturi nu sunt bose cum spun baetii ci blaukpunkt ia blaupunct din 2 boxe scoate mai mult si mai clar decat un bose de 4-6 boxe deci asa e nu are nevoie de multe difuzoare caci performantele si caltatea sunt inegalabile
ionut83652
QUOTE(Grigore32898)
BOSE CU SIGURANTA DAR SIGUR MAI AVEA SI ALTE BOXE


nus bose is blaukpunkt mertul nu foloseste bose!!!!!!! biggrin.gif
Attila1
La ML400 CDI optional da, se poate pune Bose. La modelele noi de Mercedes-Benz, sistemul de sonorizare de clasa mai inalta in loc de Bose este Harmann Kardon Logic7
Mihai44627
apropo...pana la urma care e "jmenu" aici....vreti sa puneti sistemul ala si pe o dacie sau sa il montati si in casa? blink.gif ....din cate stiam si eu....mercedes audi si bmw lucreaza cu bose la sistemul audio
ionut83652
QUOTE(Mihai44627)
apropo...pana la urma care e "jmenu" aici....vreti sa puneti sistemul ala si pe o dacie sau sa il montati si in casa? blink.gif ....din cate stiam si eu....mercedes audi si bmw lucreaza cu bose la sistemul audio


mercedesul inca baga si blaupunkt audi pana in 2000 tot balupunlt folosea daupa aia a trecut la bosse iar bmw dupa 2001 exclusiv karman hardon!
V L D
Am si eu o intrebare . Variantele de ML 270 CDi si 400 CDI din 2005 Final Edition sunt euro4 sau euro3 ?
xx46564
sigur nu sunt EURO4 !

Oricum, modelul vechi de ML este MULT sub cel actual; nu se merita...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.