Help - Search - Members - Calendar
Full Version: VAND Opel Astra H break 150cp
Masini.ro Forum > Bazar > Vanzari masini
Deus
Vand Opel Astra H combi, albastru inchis an fab. 2005 adus in tara in 2007 unic proprietar eu l-am adus personal cu 55.000km, momentan are 93.000 REALI accept ori ce test ,motor 1,9cdti 110Kw, 150Cp, 6+1 viteze, aer conditionat, geamuri electrice roata de rezerva normala + kit de autostrada (pompa, lichid etc) consumabile schimbate recent, ulei Castrol, filtre Man, distributie Contitech, pompa apa Meyle, placute frana fata spate + discurile pe fata, doua randuri de anvelope vara/iarna noi pe jenti de tabla, 8airbaguri, audio original cu 6 boxe, inchidere centralizata tempomat, consum redus, calculator de bord, carlig remorcare oglinzi electrice incalzite, etc. Nu a fost lovit niciodata pret: 9800 euro neg.
contact pe mail sau tel:
g2002free@yahoo.com
0744-609174
Deus
Vand autoturism Opel Astra H combi, albastru inchis an fab. 2005 adus in tara in 2007 unic proprietar eu l-am adus personal cu 55.000km, momentan are 93.000 REALI accept ori ce test motor1, 9cdti 110Kw, 150Cp, 6+1 viteze, aer conditionat, geamuri electrice roata de rezerva normala + kit de autostrada (pompa, lichid etc) consumabile schimbate recent, ulei Castrol, filtre Man, distributie Contitech, pompa apa Meyle, placute frana fata spate + discurile pe fata, doua randuri de anvelope vara/iarna noi pe jenti de tabla, 8airbaguri, audio original cu 6 boxe, inchidere centralizata tempomat, consum redus, calculator de bord, carlig remorcare oglinzi electrice incalzite, etc. Nu a fost lovit niciodata pret neg 9800 euro
contact: 0744609174 sau PM
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.