Help - Search - Members - Calendar
Full Version: o masina pt luna august? ofer 600e
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
sorin1111
salut, are cineva o masina in stare buna pe care nu o foloseste in perioada 20 iulie-20 august? decat sa o tineti in garaj mai bine mi-o dati mie pt o luna, nu o sa o folosesc f mult, dar as avea nevoie.
T u d o r
Cu 600 euro poti inchiria o masina de la orice firma de inchirieri auto. Da search pe Google si vei gasi sute.
sorin1111
QUOTE ( T u d o r @ Jul 14 2011, 03:17 PM) *
Cu 600 euro poti inchiria o masina de la orice firma de inchirieri auto. Da search pe Google si vei gasi sute.



Iti dai seama ca asta am facut prima data... Apar la cautari pe google, dar am trimis emailuri la mai multe firme si toti mi-au zis ca nu au disponibile pentru perioada in care vreau eu (sau aveau la preturi de gen 35e/zi). Daca stii vreo firma care are, by all means, spune-mi.
Titi1988
din pacate in aceasta perioada cam toate masinile de la rent a car sunt date.. incearca la firme mai mici..
mihaelaa12
Intr-adevar, in luna august este tare dificil sa mai gasesti masini disponibile la inchirieri masini. Poti incerca si alte site-uri de anunturi de gen olx, unii oameni asa fac bani extra.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.